Trwa ładowanie...
dytfyr9
12-10-2016 10:11

Apollo Rida sprzedała 20% ze 160 mieszkań w inwestycji przy Rajskiej 8 w Gdańsku

Warszawa, 12.10.2016 (ISBnews) - Apollo Rida sprzedała ponad 20% lokali mieszkalnych dostępnych w projekcie Apartamenty Rajska 8 w centrum Gdańska, poinformowała firma. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 30 m2 do 130 m2, podano również.

dytfyr9
dytfyr9

"Sprzedaż 20% lokali w projekcie przy Rajskiej 8 przerosła nasze oczekiwania. Główne powody tak dużego zainteresowania klientów inwestycją to najwyższa jakość powstających apartamentów, jak również doskonała lokalizacja - tuż obok Głównego Miasta. Niezaprzeczalnym atutem projektu jest także ponadczasowa architektura budynku, która doskonale wpisuje się w styl historycznego centrum Gdańska" - powiedział prezes Rafał Nowicki, cytowany w komunikacie.

Apollo Rida Poland rozpoczął sprzedaż 160 mieszkań w połowie września br.

"Budowa inwestycji, zaprojektowanej przez pracownię Jems Architekci, ruszy na przełomie października i listopada. Kompleks - zlokalizowany między kanałem Raduni, hotelem Mercure i Centrum Handlowym Madison - obejmuje realizację pięciopiętrowego apartamentowca, gdzie na dolnych kondygnacjach zaplanowane zostały lokale usługowo-handlowe oraz podziemny garaż. Obok powstanie również 10-kondygnacyjny budynek biurowy, w którym znajdą się biura o łącznej powierzchni blisko 10.000 metrów kwadratowych" - czytamy w komunikacie.

Apollo-Rida Poland działa od początku lat 90-ych. Firma realizuje projekty deweloperskie i inwestycyjne w zakresie nieruchomości biurowych, magazynowych, handlowych i mieszkaniowych. Obecnie Apollo-Rida zarządza portfelem inwestycji o powierzchni ponad 1 mln m2 i wartości przekraczającej 1,2 mld euro.

(ISBnews)

dytfyr9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dytfyr9