Trwa ładowanie...
d1pn8p3

ARP Games uruchomiła konkurs dla twórców gier wideo

Warszawa, 05.01.2017 (ISBnews) - ARP Games - spółka należąca do Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) - uruchomiła konkurs dla twórców gier wideo, podała Agencja. Zgłoszenia można przesyłać do końca stycznia.

Share
d1pn8p3

Zwycięzcy otrzymają do 100 tys. zł dofinansowania oraz pomoc w finalizacji projektu.

"Aplikacje można składać na oficjalnej stronie akceleratora: www.arpgames.pl. Spośród przesłanych zgłoszeń komisja złożona z ekspertów wybierze 10 drużyn, które przejdą do kolejnego etapu. Finaliści otrzymają grant w wysokości do 20 tysięcy złotych, dostęp do sprzętu, oprogramowania, warsztatów, a także opieki indywidualnie dobranego mentora" - czytamy w komunikacie.

Spółka ARP Games powstała w efekcie współpracy z powiatem cieszyńskim i Uniwersytetem Śląskim. Jej celem jest finansowe i merytoryczne wsparcie start-upów działających na rynku gier wideo.

d1pn8p3

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.) to spółka Skarbu Państwa. Od początku swojej działalności (1991 r.) odpowiada na najważniejsze potrzeby polskiej gospodarki. W okresie transformacji ARP S.A. uratowała tysiące miejsc pracy, unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa. Dziś jej strategia opiera się na trzech równorzędnych filarach: innowacjach, restrukturyzacji i inwestycjach. Portfel spółek ARP obejmuje m.in. przedsiębiorstwa produkcyjne działające w sektorach: budowlanym, energetycznym, elektromaszynowym, a także w obszarze wzornictwa przemysłowego czy innowacji. ARP zarządza dwiema specjalnymi strefami ekonomicznymi: SSE Euro-Park Mielec oraz TSSE Euro-Park Wisłosan.

(ISBnews)

d1pn8p3

Podziel się opinią

Share
d1pn8p3
d1pn8p3