Trwa ładowanie...
dmquy05
08-11-2016 10:29

Asbud rozpoczyna budowę apartamentowca Grzybowska 85 w Warszawie

Warszawa, 08.11.2016 (ISBnews) - Asbud Group rozpoczął budowę inwestycji apartamentowej Grzybowska 85, poinformowała spółka. Za realizację projektu, w którym docelowo powstanie 501 apartamentów, będzie odpowiedzialna firma Budimex, podano również. 

Share
dmquy05

"Rozpoczęcie budowy inwestycji Grzybowska 85, będącej jednym z naszych flagowych projektów, jest kolejnym krokiem na drodze do objęcia przez nas czołowej pozycji na warszawskim rynku mieszkaniowym. Przygotowując tą inwestycję, za cel postawiliśmy sobie realizację budynku, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z tego też względu na wykonawcę inwestycji wybraliśmy firmę Budimex, która posiada bardzo duże doświadczenie i doskonałą renomę. Bardzo dobre wyniki sprzedaży apartamentów w inwestycji Grzybowska 85 pokazują, że klienci doceniają przygotowaną przez nas ofertę oraz obrany kierunek działania" - powiedział dyrektor zarządzający Raied Tanous, cytowany w komunikacie.

W prowadzonej od końca lutego br. sprzedaży 174 mieszkań swoich nabywców znalazło już 83% lokali. W ofercie dewelopera nadal pozostają m.in. trzypokojowe apartamenty o powierzchni od 68 m2 do 72 m2, posiadające atrakcyjne układy funkcjonalne pomieszczeń oraz jeden apartament czteropokojowy o powierzchni 80 m2 z zielonym ogródkiem podano także.

"Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia FS&P Arcus. Zakończenie jej realizacji zaplanowano na koniec 2018 roku" - czytamy w komunikacie.

Grupa Asbud to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych.

(ISBnews)

dmquy05
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmquy05
dmquy05