Trwa ładowanie...
d2dgbwi
d2dgbwi

Asseco Poland wdroży system zarządzania kadrami w BGK

Warszawa, 13.03.2015 (ISBnews) - Asseco Poland wdroży w Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) system do zarządzania zasobami ludzkimi. Bank będzie korzystał z rozwiązania w modelu Software as a Service (SaaS), podała spółka. Asseco ma zaimplementować system w terminie 3 miesięcy, a okres trwania całego projektu to 4 lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2dgbwi

"Jest to pionierskie na polskim rynku wdrożenie jednego z najbardziej zaawansowanych rozwiązań HR w modelu SaaS. Usługi w całości będą świadczone przez Asseco w oparciu o aplikację Oracle eBS HRMS wraz z wykorzystaniem naszego Centrum Przetwarzania Danych. Ten projekt jest też dla nas sygnałem, że sektor finansowy dostrzega liczne korzyści, jakie wiążą się z tym modelem i coraz bardziej się na niego otwiera" - powiedział dyrektor działu w Pionie Przedsiębiorstw Asseco Jakub Madej, cytowany w komunikacie.

Asseco będzie odpowiadało za wdrożenie i udostępnienie kompleksowej usługi informatycznej, wspierającej obszar kadrowo-płacowy w banku. System będzie dostępny przez przeglądarkę internetową. Umożliwi on ustandaryzowanie procesów kadrowo-płacowych oraz zapewni wysoki poziom ewidencji danych pracowniczych i płacowych oraz zapewni samoobsługę dla wszystkich pracowników BGK. Po stronie Asseco będzie również utrzymanie infrastruktury sprzętowej z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i dostępności, podano również.

Asseco Poland S.A. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania. Jest to największy software house z polskim kapitałem, ponad połowę przychodów grupy stanowią rozwiązania własne. Asseco jest siódmym największym dostawcą oprogramowania w Europie.

(ISBnews)

d2dgbwi

Podziel się opinią

Share
d2dgbwi
d2dgbwi