Trwa ładowanie...
dj9h524
dj9h524

Atal sprzedał 76 mieszkań w październiku i 860 od początku roku

Warszawa, 03.11.2014 (ISBnews) - Atal sprzedał w październiku br. 76 mieszkań, a od początku roku łącznie 860, poinformowała dyrektor ds. sprzedaży mieszkań Ewelina Juroszek.
Share
dj9h524

?W listopadzie planujemy rozpocząć sprzedaż kolejnych projektów w Krakowie i Wrocławiu. Znaczne zwiększenie oferty w drugiej części roku wynika z planów stabilnego rozwoju Atal i umacniania silnej pozycji rynkowej. Koniec bieżącego roku to także intensywne przygotowania do debiutu na Głównym Rynku GPW - powiedziała Juroszek, cytowana w komunikacie.

W ubiegłym miesiącu Atal sprzedał najwięcej mieszkań we Wrocławiu - 27. Najwięcej klientów, dziesięciu, zdecydowało się na zakup mieszkań w prestiżowej inwestycji Dyrekcyjna 33. Dużym zainteresowaniem cieszą się także niedawno wprowadzone do oferty osiedla: Stara Odra Residence i Dmowskiego 19, gdzie nabywców w minionym miesiącu znalazło odpowiednio 5 i 6 lokali.
W październiku zarezerwowane zostały 123 lokale, z czego 49 w warszawskich inwestycjach dewelopera. Rynek warszawski jest dla spółki priorytetowy, firma w tym roku wprowadziła do oferty trzy nowe inwestycje: Walewska Residence, Nowe Bemowo i Oaza Wilanów. Od początku roku Atal w Warszawie sprzedał 80 mieszkań, a kolejnych 121 zostało zarezerwowanych.

Notowany na Catalyst Atal S.A. to firma deweloperska istniejąca od 1990 r. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Firma aktualnie prowadzi projekty inwestycyjne m.in. w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu oraz w Warszawie. Założycielem i właścicielem firmy jest polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek.

(ISBnews)

dj9h524

Podziel się opinią

Share
dj9h524
dj9h524