Trwa ładowanie...
dcthnze
dcthnze

Atal wprowadza do sprzedaży IV etap Bronowice Residence, z 119 lokalami

Warszawa, 17.11.2014 (ISBnews) - Atal wprowadza do sprzedaży czwarty etap Bronowice Residence, z 199 lokalami, podała spółka. Atal podkreśla, że wszystkie z dotychczas dostępnych 576 apartamentów na osiedlu szybko znalazły nabywców.
Share
dcthnze

"Każda z trzypiętrowych willi kompleksu Bronowice Residence IV będzie posiadała apartamenty o metrażach od 31 mkw. do 106 mkw. Na nowych mieszkańców czekać będzie 119 komfortowych mieszkań o rozkładach od jedno- do czteropokojowego. Na terenie inwestycji znajdzie się także 110 miejsc dla samochodów, a do dyspozycji mieszkańców przeznaczonych zostanie także 66 funkcjonalnych komórek lokatorskich. Dla wygody przyszłych mieszkańców w jednym z budynków zlokalizowany będzie lokal usługowy" - czytamy w komunikacie.

Prestiżowe osiedle Bronowice Residence wpisało się na stałe w krajobraz rozwijającej się dzielnicy, jednocześnie nadając okolicy nowoczesnego charakteru. "Wszystkie z dotychczas dostępnych 576 apartamentów szybko znalazły nabywców. Mieszkańcy docenili lokalizację, która zapewnia ciszę i spokój, przy jednoczesnej bliskości dróg dojazdowych do centrum Krakowa" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży mieszkań Atal Ewelina Juroszek, cytowana w komunikacie.

W tym roku, do końca października, nabywców w krakowskich inwestycjach firmy znalazły już 382 mieszkania. W ofercie dewelopera w stolicy Małopolski, oprócz Bronowice Residence, aktualnie znajdują się 4 inwestycje: nowoczesne City Towers Czyżyny, prestiżowa Nadwiślańska 11 Apartamenty, Nowy Żabiniec oraz Bagry Park, którego sprzedaż rozpoczęła się z początkiem października.

dcthnze

Atal S.A. to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Firma aktualnie prowadzi 18 projektów inwestycyjnych m.in. w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu oraz w Warszawie. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Firma w grudniu 2013 roku zadebiutowała na rynku Catalyst. W planach pozostaje debiut na rynku głównym GPW w I kwartale 2015 roku.

(ISBnews)

dcthnze

Podziel się opinią

Share
dcthnze
dcthnze