Trwa ładowanie...
d44tgk2

Atal wprowadził do sprzedaży 159 lokali w I etapie Atal Towers we Wrocławiu

Warszawa, 09.03.2015 (ISBnews) - Atal wprowadził do sprzedaży I etap inwestycji Atal Towers we Wrocławiu, obejmujący 159 mieszkań, podała spółka.

Share
d44tgk2

"Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy etap Atal Towers. Będzie to funkcjonalny budynek na planie litery L, położony dłuższym bokiem równolegle do Odry. Znajdzie się w nim 159 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28,13 do 112,57 m2 i układach od 1 do 4 pokoi" - czytamy w komunikacie.

Kompleks Atal Towers składać się będzie z dwóch obiektów. Budynek pierwszego etapu inwestycji będzie miał 6 pięter od strony Odry, a od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na 7. piętrze. W drugim etapie powstaną dwie 18-piętrowe wieże (61,3 m i 59,7 m) połączone wspólną częścią parterową oraz dodatkową 7-piętrową częścią mieszkalną od strony ulicy Sikorskiego.
W Atal Towers znajdą się łącznie 433 mieszkania.

"Atal Towers oraz wprowadzona niedawno do sprzedaży Stara Odra Residence II zapewnią naszym klientom szeroki wybór mieszkań w dogodnych lokalizacjach. Inwestycje Atal S.A. we Wrocławiu cieszą się dużym zainteresowaniem. Wprowadzenie Atal Towers do oferty jeszcze bardziej umocni pozycję Atal S.A. wśród liderów lokalnego rynku" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży Ewelina Juroszek, cytowana w komunikacie.

Atal S.A. to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Firma w grudniu 2013 roku zadebiutowała na rynku Catalyst.

(ISBnews)

d44tgk2

Podziel się opinią

Share
d44tgk2
d44tgk2