Trwa ładowanie...
d4bxif7
d4bxif7

BBI Development kontynuuje stołeczną Złotą 44 w systemie management contracting

Warszawa, 22.09.2015 (ISBnews) - BBI Development skutecznie wypowiedział umowę o generalne wykonawstwo luksusowego apartamentowca Złota 44 w Warszawie z Inso Sistemi Per Le Infrastructure Sociali, przechodząc jednocześnie na system management contracting w tej inwestycji, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4bxif7

"Jednocześnie inwestor projektu spółka Złota 44 Sp z o.o., weszła w prawa i obowiązki z kontraktów z podwykonawcami Inso, przechodząc - bez przerywania prac na budowie - na system management contracting w projekcie. Za kontynuację pozostałych prac wykończeniowych w budynku odpowiadać będą renomowane firmy, będące obecnymi podwykonawcami INSO w ramach pakietów prac takich, jak systemy teletechniczne, wykonanie fasady, instalacje mechaniczne i hydrauliczne, elektroenergetyczne oraz wykończenie wnętrz" - czytamy w komunikacie.

W grudniu 2014 r. Inso Sistemi Per Le Infrastructure Sociali S.P.A. zawarła ze spółką celową Złota 44 umowę generalnego wykonawstwa obejmującą dokończenie budowy apartamentowca przy ul. Złotej 44.

W połowie kwietnia br. BBI Development BBI wraz z partnerem - funduszem Amstar - oficjalnie zainaugurowało sprzedaż apartamentów w inwestycji.

d4bxif7

Złota 44 jest luksusowym apartamentowcem obejmującym 288 lokali, budowanym obecnie w ścisłym centrum Warszawy, którego wysokość wynosi 192 metry. Części wspólne obejmować będą m.in. basen o dł. 25 m, siłownię, spa, piwniczki do starzenia win i prywatną salę kinową.

Od sierpnia 2014 r. projekt wspólnie realizują BBI Development oraz Amstar - amerykańska spółka funkcjonująca na rynku nieruchomości w skali globalnej.

BBI Development jest spółką developerską notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1997 r.

(ISBnews)

d4bxif7

Podziel się opinią

Share
d4bxif7
d4bxif7