Trwa ładowanie...
d3wicwy

Beyond.pl rozpoczął budowę I etapu serwerowni za ok. 100 mln zł w Poznaniu

Warszawa, 03.02.2015 (ISBnews) - Beyond.pl rozpoczął budowę I etapu Centrum Badań Technologii Informatycznych Beyond.pl, serwerowni o wartości ok. 100 mln zł, zlokalizowanej w Poznaniu, podała spółka. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Budimex.

Share
d3wicwy

"W nowym centrum danych zaplanowaliśmy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie wytycznych TIER IV i najwyższą efektywność energetyczną. Tym jednak, co najbardziej wyróżnia naszą nową inwestycję jest modułowość i elastyczność. Poszerza to możliwości wykorzystania centrum danych przez biznes i przełoży się na jego rozwój" - powiedział współzałożyciel i CEO Beyond.pl Michał Grzybkowski, cytowany w komunikacie.

Kompleks Centrum Badań Technologii Informatycznych Beyond.pl to największy tego typu obiekt w Polsce, którego pierwszy etap przekroczy 6.300 m2 powierzchni. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na grudzień 2015 roku, podano również.

Beyond.pl od 2005 r. dostarcza pełen zakres usługi związanych z infrastrukturą IT dla biznesu, w tym usługi data center i cloud computing. Z infrastruktury Beyond.pl korzystają m.in.: Castorama ,Concordia Ubezpieczenia, Dalkia, Data System Group, Euroflorist, Golden Submarine, Hicron, Hochtief Polska, IAI SA, Komputronik, Level3, Money.pl, Nokaut, RETN, 2ClickShop.

(ISBnews)

d3wicwy

Podziel się opinią

Share
d3wicwy
d3wicwy