Trwa ładowanie...

Biedronka wspiera walkę z rakiem. Przekaże pieniądze na szczytny cel

W październiku klienci sklepów Biedronka będą mogli kupić specjalne bukiety róż. Jak znaleźć kwiaty? Jak informuje Biedronka będą opatrzone nalepką z napisem "Kwota 1 zł z bukietu wspiera profilaktykę raka".

Biedronka wspiera walkę z rakiem. Przekaże pieniądze na szczytny celFot: materiały prasowe
d1jur8y
d1jur8y

W październiku klienci Biedronki mogą kupić specjalne bukiety róż - część środków z ich sprzedaży wesprze działania edukacyjne Polskiego Komitetu Zwalczania Raka. Kwiaty będą opatrzone nalepką z napisem "Kwota 1 zł z bukietu wspiera profilaktykę raka".

Polski Komitet Zwalczania Raka, dzięki pieniądzom zebranym ze sprzedaży specjalnych bukietów róż, utworzy m.in. portal edukacyjny. Serwis będzie pełnił rolę bazy wiedzy - znajdą się tam informacje o tym, jak zapobiegać nowotworom, o sposobach ich wczesnego wykrywania, prawach pacjenta oraz porady z zakresu psychoonkologii. Nie zabraknie również bazy kontaktów do instytucji i jednostek służby zdrowia dla chorych i ich rodzin.

Kolejny element współpracy Biedronki i Polskiego Komitetu Zwalczania Raka to program edukacyjny, który skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 16 lat. Dotyczy profilaktyki chorób przewlekłych, w tym nowotworów ale i problematyki, która związana jest z zaburzeniami odżywiania - anoreksją i bulimią.

Bukiety oznaczone hasłem "Kwota 1 zł z bukietu wspiera profilaktykę raka" dostępne są w Biedronce od 6 października. Cena kwiatów zaczyna się od 7,99 zł.

Wspólna akcja Jeronimo Martins Polska z Polskim Komitetem Zwalczania Raka wpisuje się we wcześniejsze działania sieci Biedronka, która cyklicznie angażuje się w projekty z zakresu profilaktyki chorób oraz zdrowego trybu życia.

d1jur8y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jur8y