Trwa ładowanie...
d3bj90y
d3bj90y
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

BIG Info Monitor: firmy MŚP skarżą się na rosnące zatory płatnicze

Firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw skarżą się na rosnące problemy z zatorami płatniczymi - wynika z zaprezentowanego we wtorek raportu BIG InfoMonitor "Indeks Zatorów Płatniczych".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3bj90y

"Szacunkowa wartość przeterminowanych należności przypadających na jedną firmę to 69,5 tys. zł. W co szóstej w zatorach płatniczych utyka 75 proc. wartości sprzedanych usług i towarów, podczas gdy w poprzednim badaniu kłopoty na taką skalę sygnalizowała co dziesiąta firma" - wskazywali przedstawiciele BIG InfoMonitor podczas wtorkowej prezentacji Indeksu.

Indeks może wynosić od minus 100 do plus 100 pkt, a im wyższa jest jego wartość, tym problemy firm z zatorami są mniejsze. Z przedstawionych na wtorkowej konferencji danych wynika, że od września ub.r. wartość Indeksu spadła z 16 pkt proc. do 12,6 pkt. proc. (PAP)

(planujemy kontynuację)

d3bj90y

Podziel się opinią

Share
d3bj90y
d3bj90y