Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
allegro
17-04-2020 11:00

Biznesmeni w sieci – Allegro czeka na nowych przedsiębiorców

Zmieniająca się sytuacja ekonomiczna w Polsce i na świecie wymaga elastyczności oraz szybkiego przystosowania się do nowych warunków. Trendy rozwoju handlu wyraźnie wskazują, że wiele firm przenosi aktywność do internetu. Obecne wydarzenia związane z zagrożeniem epidemiologicznym sprawiły, że zakupy w sieci stały się koniecznością. Rośnie więc zainteresowanie klientów, którzy zmieniają przyzwyczajenia zakupowe. Dla sprzedających, chcących w bezpieczny sposób rozwijać aktywność biznesową w sieci, specjalną ofertę przygotowała ulubiona platforma zakupowa Polaków – Allegro.

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Biznesmeni w sieci – Allegro czeka na nowych przedsiębiorcówŹródło: materiały partnera
d203fh6
d203fh6

Artykuł sponsorowany

Allegro odwiedza miesięcznie 18 milionów klientów. 80% internautów właśnie tam zaczyna i kończy zakupy. Firmy, które rozpoczną współpracę z Allegro w kwietniu dostaną specjalnie przygotowany pakiet powitalny, w skład którego wchodzi szeroki wachlarz atrakcyjnych zniżek.

Allegro – wsparcie dla firm i klientów

- Ostatnie tygodnie to czas niezwykle trudny i wymagający. Firmy sektora e-commerce nie tylko bacznie przyglądają się temu, jak zmieniają się potrzeby konsumentów, lecz także starają się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i dbać o ich bezpieczeństwo. W wielu przypadkach kupowanie on-line jest jedyną możliwością zrobienia zakupów i odebrania ich bez konieczności przebywania w skupiskach ludzkich. Jako firma odpowiedzialna społecznie postanowiliśmy udostępnić bezpłatnie usługę Allegro Smart!, żeby nikt w sytuacji kwarantanny nie został pozbawiony dostępu do niezbędnych produktów. Walczymy też z dezinformacją i spekulacjami cenowymi na naszej platformie – powiedziała Marta Mikliszańska, wiceprzewodnicząca Rady E-Izby, Head of Public Affairs Allegro.pl, komentując wyniki raportu „E-commerce w czasie kryzysu 2020” przygotowanego dla Izby Gospodarki Elektronicznej.

Kilka kliknięć do sukcesu

Kluczową rolę w prowadzeniu e-sklepu odgrywają: zabezpieczenie transakcji, odpowiednia prezentacja oferty oraz sprawne i bezpieczne dostawy. Internetowi sprzedawcy muszą zadbać również o odpowiednią reklamę i pozycjonowanie stron. Allegro zapewnia całe know-how i daje przedsiębiorcom, którzy dołączają do platformy maksymalny komfort pracy i szereg ułatwień.

Podstawa to oczywiście założenia konta na Allegro. Platforma wspiera tych wszystkich, którzy stawiają na niej swoje pierwsze kroki. Konto firmowe może założyć każdy przedsiębiorca, członek zarządu, pełnomocnik spółki lub jednostki organizacyjnej wpisanej do rejestru przedsiębiorców, który chce sprzedawać na Allegro. Rejestracja konta jest niezwykle prosta, a regulamin napisany w bardzo przyjaznej formie.

d203fh6

Na nowych posiadaczy konta firmowego na Allegro czekają: Program powitalny, bezpłatne szkolenia, rabaty transakcyjne, API i profesjonalne narzędzia do obsługi sprzedaży.

Pakiet powitalny – promocje i zniżki do końca lipca

Przedsiębiorcy rejestrujący nowe konto firmowe dla NIP-u, który jeszcze nie sprzedaje na Allegro, pomiędzy 1 a 30 kwietnia mogą korzystać ze specjalnego Programu powitalnego, który będzie ważny aż do końca lipca. Pakiet wyróżnień i zniżki aktywowane są automatycznie w ciągu dwóch dni roboczych od chwili aktywacji konta firmowego.

Pakiet zniżek obejmuje m.in. 100% zniżki na prowizję od sprzedaży, 50% zniżki na prowizję od sprzedaży w ofercie wyróżnionej oraz darmowe wystawianie ofert i ogłoszeń w kategoriach, w których standardowo naliczana jest opłata za wystawienie oferty lub ogłoszenia.

Co trzeba wiedzieć o e-commerce?

Dla wszystkich nowych przedsiębiorców, którzy rozwijają swoje firmy na Allegro, platforma przygotowuje szkolenia z zakresu e-commerce. Mają formę webinariów, czyli internetowych sesji, w których bierze się udział online. Profesjonalni wykładowcy uczą na nich m.in. jak tworzyć i promować oferty na Allegro, jak korzystać ze Strefy Okazji, jakie są wymagania dotyczące np. tytułów i opisów ofert na Allegro oraz jak działa reklama Allegro Ads.

d203fh6

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany
d203fh6

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d203fh6