Trwa ładowanie...
d2vlkrf
15-02-2017 09:11

Boruta-Zachem rozpocznie sprzedaż nowych produktów na przełomie I/II kw. br.

Warszawa, 15.02.2017 (ISBnews) - Boruta-Zachem planuje rozpocząć sprzedaż innowacyjnych produktów na bazie biosurfaktantów na przełomie I i II kw. 2017 r., podała spółka.

d2vlkrf
d2vlkrf

"Innowacyjna oferta produktów ekologicznych, nad którą pracowaliśmy przez ostatnie pół roku, wkrótce zostanie zaprezentowana szerokiemu gronu odbiorców. Liczymy, że w kolejnych miesiącach rozpoczniemy sprzedaż, którą będzie poprzedzać intensywna kampania marketingowa. Wierzymy jednocześnie, że nasze ostatnie działania i realizowane projekty w dłuższej perspektywie zaowocują zwiększeniem fundamentalnej wartości Boruty-Zachem" - powiedział wiceprezes Marcin Pawlikowski, cytowany w komunikacie.

W kwietniu ub.r. Boruta-Zachem otworzyła innowacyjną linię produkcyjną biosurfaktantów w fabryce barwników, pigmentów i rozjaśniaczy optycznych w Bydgoszczy.

Kluczowym obszarem działalności Boruta-Zachem S.A. jest produkcja i dystrybucja barwników organicznych, pigmentów organicznych i nieorganicznych oraz rozjaśniaczy optycznych. Działalność prowadzona jest w dwóch lokalizacjach: w Bydgoszczy (produkcja pigmentów) i w Zgierzu (produkcja barwników). Jednocześnie działalność firmy skupia się na produkcji biosurfaktantów wykorzystywanych w przemyśle kosmetycznym i chemicznym oraz badaniach i rozwoju innowacyjnych produktów. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.

(ISBnews)

d2vlkrf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vlkrf