Trwa ładowanie...
d4m0n94

BOŚ Bank sfinansował budowę czterogwiazdkowego Hotelu Ewerdin SPA w Świnoujściu

Warszawa, 30.11.2016 (ISBnews) - Bank Ochrony Środowiska (BOŚ Bank) sfinansował budowę czterogwiazdkowego Hotelu Ewerdin SPA w Świnoujściu, poinformował bank. To kolejna inwestycja z udziałem banku w województwie zachodniopomorskim, podano również.

Share
d4m0n94

"W hotelu znajdziemy 62 luksusowe pokoje, restaurację, bar, kawiarnię, sale wielofunkcyjne, ekskluzywne SPA z kompleksem saunowo-basenowym i rozbudowaną profesjonalną bazą zabiegowo-leczniczą, spełniającą wymogi sanatoryjne. Natomiast kuchnia hotelowa serwuje swoim gościom zdrowe i ekologiczne posiłki" - czytamy w komunikacie.

W obiekcie zastosowano szereg rozwiązań proekologicznych i energooszczędnych m.in. pompy ciepła o mocy grzewczej do 240 kW, których "produktem odpadowym" jest chłód wykorzystywany w całości przez pozostałe instalacje wewnętrzne budynku. Dzięki zastosowaniu licznych rozwiązań energooszczędnych, całkowite roczne koszty energii elektrycznej można obniżyć, przy tak dużym obiekcie, do poziomu 50 tys. zł, podano również.

Akcje Banku Ochrony Środowiska od 1997 roku są notowane na rynku podstawowym GPW. W skład grupy wchodzi również Dom Maklerski BOŚ S.A.

(ISBnews)

d4m0n94

Podziel się opinią

Share
d4m0n94
d4m0n94