Trwa ładowanie...
d1karyt
13-01-2016 14:58

Capgemini otworzył w Poznaniu swoje drugie centrum software'owe w Polsce

Warszawa, 13.01.2016 (ISBnews) - Capgemini Polska otworzyło oficjalnie swoje drugie centrum Software Solutions Center w Polsce, tym razem w Poznaniu, podała spółka.

d1karyt
d1karyt

"To już druga jednostka Capgemini Software Solutions Center w Polsce zajmująca się programowaniem. W ciągu najbliższych 2-3 lat firma planuje zatrudnić w stolicy Wielkopolski 300 specjalistów z dziedziny IT" - czytamy w komunikacie.

"Nasze drugie centrum w Polsce to rezultat dynamicznego rozwoju firmy. W nowym biurze w ciągu najbliższych 2-3 lat planujemy zatrudnić docelowo nawet 300 pracowników" - powiedział dyrektor Software Solutions Center, Capgemini Piotr Poprawski, cytowany w komunikacie.

Pracownicy poznańskiego centrum już rozpoczęli realizację pierwszego z wielu projektów dla klientów z rynku niemieckojęzycznego, z branży motoryzacyjnej. Docelowo będą oni odpowiedzialni za rozwój oprogramowania również dla innych światowych marek z sektora finansowego, transportowego oraz medialnego, podano również.

"Poznańskie biuro to drugi po Wrocławiu oddział Software Solutions Center w Polsce i zarazem szóste centrum Capgemini, firmy która zatrudnia już 6, 5 tys. specjalistów w Polsce" - czytamy dalej.

Capgemini to jeden z wiodących dostawców usług informatycznych, konsultingowych i outsourcingowych na świecie.

(ISBnews)

d1karyt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1karyt