Trwa ładowanie...
d2kgqnc

Capital Park i Akron Group zawarły JV w celu modernizacji C.H. ETC w Swarzedzu

Warszawa, 03.02.2016 (ISBnews) - Capital Park i Akron Group podpisały umowę joint venture w celu modernizacji centrum handlowego ETC w Swarzędzu, podał Capital Park. Umowa JV zakłada 60% udział Capital Park oraz 40% Akron Group, modernizacja będzie współfinansowana przez inwestorów oraz z udzielonego kredytu.

Share
d2kgqnc

"ETC Swarzędz to projekt doskonale rozpoznawalny, z potencjałem wynikającym nie tylko z grona lojalnych klientów, ale również z satysfakcjonujących wyników najemców. To daje mocne podstawy do podjęcia decyzji o przebudowie. Dotychczasową, dobrą pozycję galerii chcemy wzmocnić oferując nowy standard powierzchni handlowej i poszerzoną ofertę sklepów i punktów usługowych. Jednocześnie to kolejny projekt, który realizujemy w formule joint venture z naszym zaufanym partnerem, Akron Group" - powiedział członek zarządu Capital Park i dyrektor ds. inwestycji Marcin Juszczyk, cytowany w komunikacie.

Decyzja o rozpoczęciu współpracy przy kolejnym, po ETC Gdańsk, projekcie, stanowi kontynuację długoterminowej strategii Grupy Capital Park, która zakłada inwestowanie w średniej wielkości centra handlowe pierwszej generacji z dużym potencjałem wzrostu wartości, podkreślono.

ETC Swarzędz jest pierwszym obiektem handlowym, który powstał w Wielkopolsce, ponad 20 lat temu. Centrum jest zlokalizowane w Swarzędzu, we wschodniej części aglomeracji poznańskiej, przy drodze krajowej nr 92, łączącej Poznań i Konin. Obecnie posiada ponad 21 tys. m2 powierzchni handlowej, 126 sklepów i punktów usługowych.

Akron Group to grupa specjalizującą się w inwestowaniu w nieruchomości biurowe, logistyczne oraz handlowe. Grupa z siedzibą w Wiedniu działa na rynku austriackim, polskim, węgierskim oraz holenderskim oferując możliwości inwestowania dla inwestorów indywidualnych, family offices oraz instytucjonalnych.

d2kgqnc

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 76 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 39 miastach. Realizuje koncepcję Biuro+, które w ramach którego projekty, obok powierzchni biurowej, oferują najemcom szeroki wachlarz innych usług, w tym usługi concierge.

(ISBnews)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2kgqnc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kgqnc
d2kgqnc