Trwa ładowanie...
d41b4aw
d41b4aw

Capital Park ma pozwolenie na użytkowanie budynku biurowego Topos w Krakowie

Warszawa, 25.02.2016 (ISBnews) - Grupa Capital Park otrzymała pozwolenie na użytkowanie budynku biurowego Topos zlokalizowanego przy ul. Pawiej 24, poinformowała spółka.
Share
d41b4aw

"Przyszli najemcy z pewnością docenią kameralny charakter obiektu i unikalny klimat, jakim wyróżnia się Topos ze standardowej oferty biurowej. Atuty te docenił już PKO Bank Polski, który zdecydował się na otwarcie w projekcie siedziby 22 Oddziału w Krakowie. Bank zajął powierzchnię 245 m2" - powiedziała dyrektor operacyjny Kinga Nowakowska, cytowana w komunikacie.

Topos to biurowiec o powierzchni 976 m2. Obiekt został oddany do użytku zgodnie z zakładanym harmonogramem. Topos zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej i Dworca Kraków Główny, podano także.
Generalnym wykonawcą kameralnego projektu biurowego jest firma Erbet. Autorami projektu są krakowskie pracownie DDD Architekci i MZ Studio.

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 37 miastach.

(ISBnews)

d41b4aw

Podziel się opinią

Share
d41b4aw
d41b4aw