Trwa ładowanie...
d1bvw8r

Capital Park pracuje nad emisją obligacji na 25 mln euro

Warszawa, 03.04.2017 (ISBnews) - Capital Park pracuje nad emisją euroobligacji na 25 mln euro, poinformował członek zarządu Marcin Juszczyk.

Share
d1bvw8r

"Trwają prace nad obligacjami do 25 mln euro. Uważamy, że dla nas będzie bardzo korzystne - po pierwsze, poprawa struktury walutowej zadłużenia w obliczu różnic kursowych, które tradycyjnie istotnie wpływają na wynik, także poprawa hedgingu naturalnego i pozytywny wymiar na CF, a także kolejne oszczędności na kosztach finansowych, nawet o 1 pkt. proc. W efekcie znaczące oszczędności na odsetkach" - powiedział Juszczyk podczas konferencji inwestorskiej.

Wcześniej deweloper uplasował obligacje na 2 mln euro.

Tymczasem w tym roku deweloper ma do wymiany obligacje na łącznie 108 mln zł (w tym na 35 mln zł w czerwcu).

d1bvw8r

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym ok. 70 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ponad 250 tys. m2. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.
(ISBnews)

d1bvw8r

Podziel się opinią

Share
d1bvw8r
d1bvw8r