Trwa ładowanie...
dhtvk35
dhtvk35

Cathay Pacific Airways zatrudnią 100 osób w krakowskim oddziale

Warszawa, 17.02.2016 (ISBnews) - Cathay Pacific Airways, linie lotnicze z Hongkongu, otworzą swoje biuro w Krakowie z początkiem kwietnia. Znajdzie w nim pracę 100 osób, podał Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Share
dhtvk35

"100 nowych miejsc pracy w Krakowie - to efekt współpracy Centrum Business in Małopolska (CeBiM) z przedstawicielami Cathay Pacific Airways, czołowych linii lotniczych z Hongkongu. Nowe biuro zostanie otwarte 1 kwietnia br. przy Al. Pokoju 5 w Krakowie. Pracę znajdą tam team leads i customer contact specialists. Rekrutacja ruszyła dzisiaj" - czytamy w komunikacie.
Cathay Pacific Airways to czołowe linie lotnicze Hongkongu z siedzibą i główną bazą w międzynarodowym porcie lotniczym Hongkong. Linie obsługują loty pasażerskie i cargo pomiędzy 188 lotniskami w 51 krajach, za pomocą floty składającej się ze 146 szerokokadłubowych samolotów. Ponadto Cathay Pacific jest właścicielem powstałej w 1985 r. regionalnej linii Dragonair, z którą w 2014 r. przewiozły prawie 31,6 mln pasażerów i ponad 1,7 mln ton cargo.

Centrum Business in Małopolska tworzą: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, Województwo Małopolskie, Krakowski Park Technologiczny oraz Małopolskie Parki Przemysłowe. CeBiM świadczy kompleksowe usługi dla inwestorów i eksporterów oraz zajmuje się promocją gospodarczą regionu. (ISBnews)

dhtvk35

Podziel się opinią

Share
dhtvk35
dhtvk35