Trwa ładowanie...

Celny strzał strażników granicznych. W aucie znaleźli nielegalny tytoń i poszukiwanego listem gończym

Kierowca w woj. lubuskim miał podwójnego pecha. Nie dość, że funkcjonariusze Straży Granicznej z Zielonej Góry zabezpieczyli w jego aucie 200 kilogramów krajanki tytoniowej, to również ustalili, że jego pasażerem jest mężczyzna ścigany od wielu lat przez polski wymiar sprawiedliwości.
Share
Kierowca będzie musiał tłumaczyć się nie tylko z nielegalnie posiadanego tytoniu
Kierowca będzie musiał tłumaczyć się nie tylko z nielegalnie posiadanego tytoniu
d2n5lez

W środę funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze-Babimoście podczas kontroli samochodu osobowego znaleźli wewnątrz siedem worków, w których znajdowało się 200 kilogramów krajanki tytoniowej. Pojazdem kierował 56-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

To nie koniec nietypowych "znalezisk". Okazało się także, że jadący tym samochodem jako pasażer 50-letni mieszkaniec Świebodzina, mający na koncie przestępstwa narkotykowe, od dwunastu lat jest poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Świebodzinie w celu doprowadzenia do najbliższego aresztu. Mężczyzna przed polskim wymiarem sprawiedliwości ukrywał się w Niemczech, a do Polski przyjechał na kilka dni.

W sprawie przewozu nielegalnego tytoniu zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Poszukiwany listem gończym mężczyzna został natomiast przekazany funkcjonariuszom Policji.

d2n5lez

Obejrzyj: Kary od sanepidu. "Nie można nikogo zniszczyć na podstawie podejrzeń"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2n5lez

Podziel się opinią

Share
d2n5lez
d2n5lez