Trwa ładowanie...
d3fgava
09-03-2016 09:19

CERCL Mining Holdings nie posiada już akcji NWR

Warszawa, 09.03.2016 (ISBnews) - CERCL Mining Holdings B.V. i jego spółki zależne przekazały bezpłatnie wszystkie posiadane akcje New World Resources Plc (NWR Plc) na rzecz NWR Plc, podała spółka.

d3fgava
d3fgava

"24 lutego NWR Plc ogłosiło, że CERCL Mining Holdings B.V. oraz jego spółki zależne, w tym Asental Property B.V., zgodziły się przekazać bezpłatnie wszystkie posiadane akcje NWR Plc na rzecz NWR Plc w celu wsparcia procesu restrukturyzacji poprzez zmniejszenie liczby interesariuszy zaangażowanych w negocjacje i wdrożenie procesu. Wówczas transakcja ta była uzależniona od spełnienia pewnych warunków, co już nastąpiło" - czytamy w komunikacie.

Otrzymane akcje zostaną zatrzymane przez NWR Plc, przy czym spółka nie będzie korzystała z przypadających z nich praw głosów na walnym zgromadzeniu. Tym samym całkowita liczba głosów (z wyłączeniem akcji posiadanych przez NWR Plc) została zmniejszona do 3 299 566 910 akcji serii A, podano także.

New World Resources Plc jest wiodącym producentem węgla kamiennego i koksu w Europie Środkowej. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

(ISBnews)

d3fgava
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fgava