Trwa ładowanie...
d2ayum4

CIR: blog rządu - nowy wpis Władysława Kosiniaka-Kamysza (komunikat)

...

Share
d2ayum4

01.02. Warszawa - CIR informuje:

Blog rządu - nowy wpis Władysława Kosiniaka-Kamysza, ministra pracy i polityki społecznej:

"Początkowo chciałem napisać o naszych pomysłach na reformę urzędów pracy tuż po spotkaniu z przedstawicielami publicznych służb zatrudnienia w zeszły czwartek.

d2ayum4

Jednak w ostatnich dniach musieliśmy przeanalizować uwagi do projektu ustawy wydłużającego urlopy rodzicielskie, negocjować z partnerami społecznymi projekt ustawy o ochronie miejsc pracy i doszlifować projekt uelastyczniający czas pracy. Środę spędziliśmy zaś na Śląsku - razem z wicepremierem i ministrem gospodarki Januszem Piechocińskim - rozmawiając ze związkowcami i władzami spółek górniczych.

Dopiero teraz - a mamy piątek, - mam chwilę, żeby spisać to, co chciałem. Będę udawał, że nie czytałem jednej z gazet, która mnie ubiegła i część naszych propozycji już opisała. Kto nie czytał tamtego artykułu, teraz dostanie informację z pierwszej ręki".

Więcej pod linkiem: http://premier.gov.pl/blog/wladyslaw-kosiniak-kamysz/jak-pomagac-bezrobotnym.html

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d2ayum4

Podziel się opinią

Share
d2ayum4
d2ayum4