Trwa ładowanie...
d37kb6d

Citi Service Center Poland zatrudni 114 osób w Olsztynie do końca czerwca

Warszawa, 06.05.2015 (ISBnews) - Citi Service Center Poland zwiększy do końca czerwca br. zatrudnienie w swoim centrum w Olsztynie o 114 osób, podała firma.

Share
d37kb6d

"W Olsztynie tylko do końca II kwartału mamy otwarte rekrutacje dla 114 nowych pracowników w trzech obszarach: zarządzania dostępami do systemów informatycznych, parametryzacji i wyceny papierów wartościowych oraz parametryzacja rachunków" - powiedziała szefowa operacji bankowości transakcyjnej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej w Citi Service Center Poland. Beata Skawińska, cytowana w komunikacie.

Do obowiązków zespołu zarządzania dostępami do systemów informatycznych w Citi Service Center Poland należy obsługa pracowników Citi z całego świata w zakresie nadawania dostępów do aplikacji bankowych, podano także.

Citi Service Center Poland prowadzi działalność w Warszawie, Łodzi i w Olsztynie. Polscy specjaliści obsługują klientów Citi z 102 krajów Europy, Azji, Afryki, Australii oraz obydwu Ameryk. CSC Poland zwiększyło liczbę pracowników do 3 500 na koniec kwietnia 2015 roku.

(ISBnews)

d37kb6d

Podziel się opinią

Share
d37kb6d
d37kb6d