Trwa ładowanie...
d3mibvk
d3mibvk

Comarch i WSiP wśród zwycięzców w przetargu MEN na oprogramowanie

29.9.Warszawa(PAP) - Konsorcja z udziałem Comarchu oraz Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych znalazły się wśród zwycięzców przetargu Ministerstwa Edukacji Narodowej na...
Share
d3mibvk

29.9.Warszawa(PAP) - Konsorcja z udziałem Comarchu oraz Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych znalazły się wśród zwycięzców przetargu Ministerstwa Edukacji Narodowej na oprogramowanie edukacyjne dla szkół - poinformował MEN na stronach internetowych. Na oprogramowanie ministerstwo przeznaczy łącznie 178,3 mln zł.

Przetarg był podzielony na trzy części. Oferta konsorcjum Comarchu, Young Digital Planet i Ogólnopolskiej Fundacji Edukacji Komputerowej została wybrana jako najkorzystniejsza w zadaniu C (dostawa dla szkół ponadgimnazjalnych, policealnych i zakładów kształcenia nauczycieli). Konsorcjum to złożyło ofertę o wartości 98,016 mln zł.

Oferta konsorcjum WSiP-u oraz Incomu okazała się najlepsza w zadaniu A (dostawa dla szkół podstawowych). Wartość oferty tego konsorcjum to 42,18 mln zł.

d3mibvk

W zadaniu B (dostawa dla gimnazjów) zwyciężyło konsorcjum MSCI i PWN z ofertą o wartości 38,139 mln zł. Dystrybutorem dla PWN jest giełdowe NTT System.

Przetarg na oprogramowanie edukacyjne dla szkół został ogłoszony w lutym 2008 r. MEN do złożenia ofert zaprosiło sześć konsorcjów. Oferty, których termin składania minął 23 września, złożyły trzy konsorcja.

Czas realizacji zamówienia określony został na 42 dni od dnia udzielenia zamówienia.(PAP)

gsu/ gor/

d3mibvk

Podziel się opinią

Share
d3mibvk
d3mibvk