Trwa ładowanie...
d16myft
09-03-2015 09:15

Comarch zakłada co najmniej 10% dynamikę sprzedaży w segmencie ERP w 2015

Warszawa, 09.03.2015 (ISBnews) - Comarch zakłada co najmniej 10% dynamikę sprzedaży w segmencie ERP w 2015 roku, poinformował wiceprezes i dyrektor sektora ERP Zbigniew Rymarczyk.

Share
d16myft

?Rok 2015 będzie kontynuacją trendów chmury, mobilności, Big Data. Rozwijać się będzie trend Internetu Rzeczy, na który mamy już również konkretną odpowiedź, czyli produkowany w Krakowie Comarch beacon. W 2015 roku nasza oferta chmurowa zostanie rozbudowana w Polsce, we Francji i w Niemczech o zupełnie nowe produkty dla małych i średnich firm: BI Cloud oraz zapowiadaną wcześniej usługę Wszystko opartą o Comarch beacon i aplikacje mobilne. Dodatkowo we Francji i Niemczech rozpocznie się sprzedaż kolejnego produktu oferowanego dotąd tylko w Polsce - Comarch ERP iFaktury24" - powiedział Rymarczyk, cytowany w komunikacie.

Po czterech kwartałach 2014 roku sprzedaż Comarch w segmencie ERP wzrosła o 21% i wyniosła rekordowe w historii firmy 133,7 mln zł.

?Unikatowość naszej oferty na tle konkurencji i dalszy jej rozwój, optymistyczne nastroje w MSP oraz wyniki za pierwsze miesiące bieżącego roku pozwalają nam prognozować dynamiczny wzrost sprzedaży również na koniec 2015 roku. Zakładamy co najmniej 10% dynamikę" - dodał wiceprezes Comarchu.

Jak podano, największą dynamikę sprzedaży w 2014 r. osiągnęły najmłodsze i najbardziej innowacyjne produkty: Comarch ERP Altum (+85%), Comarch ERP Mobile (+33%) oraz rozwiązania oferowane w modelu chmury obliczeniowej (+64%) w tym Comarch ERP iFaktury24 (103%).

d16myft

"Patrząc przez pryzmat geograficzny, tak dobry wynik nie byłby możliwy bez 37% wzrostu sprzedaży we Francji, gdzie oferowany jest Comarch ERP Altum - jedyny polski system ERP sprzedawany i wdrażany na rynkach zagranicznych. Dodatkowo w 2014 roku oferta Comarch na rynku francuskim została poszerzona o rozwiązania w chmurze, m.in. iBard24 i Comarch ERP e-Sklep" - czytamy dalej.

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych.

(ISBnews)

d16myft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16myft
d16myft