Trwa ładowanie...
d20wrjs

Comarch zdobył kontrakt w MF za 2,68 mln zł i w MSZ za 1 mln zł

16.04. Warszawa (PAP) - Comarch wygrał przetarg organizowany przez Ministerstwo Finansów na świadczenie usług utrzymania oraz rozwoju informatycznego systemu obsługi budżetu...

Share
d20wrjs

16.04. Warszawa (PAP) - Comarch wygrał przetarg organizowany przez Ministerstwo Finansów na świadczenie usług utrzymania oraz rozwoju informatycznego systemu obsługi budżetu państwa Trezor. Wartość złożonej oferty to 2,68 mln zł brutto. Spółka zdobyła też kontrakt w Ministerstwie Spraw Zagranicznych na stworzenie nowego portalu internetowego za 1 mln zł brutto - wynika z suplementu do Dziennika Urzędowego UE.

Przetarg w MF był organizowany według procedury otwartej. Złożono w nim jedną ofertę. Comarch będzie świadczył swoje usługi dla MF przez osiem miesięcy.

Przetarg w MSZ na stworzenie nowego portalu internetowego wraz ze zintegrowanym systemem zarządzania stronami internetowymi był organizowany wg procedury negocjacyjnej z uprzednim ogłoszeniem. Złożono w nim pięć ofert. Ofertę złożyły m.in. konsorcjum Qumak-Sekom i Ideo oraz konsorcjum Compu i M2Net.(PAP)

gsu/ ana/

d20wrjs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20wrjs
d20wrjs