Trwa ładowanie...
d4kctlt
14-02-2017 12:29

Cube.ITG oczekuje dobrych wyników w zamówieniach sektorów komercyjnych

Warszawa, 14.02.2017 (ISBnews) - Cube.ITG dostrzega poprawę koniunktury na rynku zamówień IT dla sektorów komercyjnych, takich jak przemysł i energetyka, i oczekuje dobrych wyników w tym segmencie w 2017 r., poinformował prezes i główny akcjonariusz spółki Marek Girek.

d4kctlt
d4kctlt

Cube.ITG została zaproszona do zawarcia umowy z KGHM Polska Miedź na świadczenie usług informatycznych w trybie "Time and Material". Wartość umowy ramowej nie przekroczy 3,198 mln zł brutto. W ostatnim czasie spółka złożyła też najkorzystniejszą ofertę w ramach postępowania przetargowego prowadzonego przez szpital w Siedlcach na kwotę 2 453 487,59 brutto, podano w komunikacie.

"Oba postępowania, jak złożenie oferty na blisko 100 mln zł przez Cube dla Centralnego Ośrodka Informatyki, potwierdzają widoczne ożywienie na rynku zamówień publicznych oraz rosnący potencjał grupy również dzięki własnym rozwiązaniom sektorowym, w tym w branży zdrowia. Potencjał ten jest realizowany również dzięki produktom powstającym w ramach startupów grupy"- powiedział Girek, cytowany w komunikacie.

W ubiegłym tygodniu Cube.ITG złożył ofertę wartą 100 mln zł na usługi dla rządowego Centralnego Ośrodka Informatyki (COI). Spółka przedstawiła drugą w kolejności cenę spośród 12 oferentów.

Cube.ITG realizuje projekty integracyjne, wdrożeniowe, a także świadczy usługi związane z utrzymaniem, przejmowaniem w utrzymanie, zapewnianiem jakości i rozwojem infrastruktury IT. W 2015 roku przejęła Data Techno Park, który stanowi największe centrum przetwarzania danych w Europie Środkowej. Spółka w 2009 r. zadebiutowała na rynku NewConnect, a od 2014 r. jest notowana na głównym rynku GPW.

(ISBnews)

d4kctlt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kctlt