Trwa ładowanie...
d1v0uvy
d1v0uvy

Cyfrowy Polsat rozpozna aktywo podatkowe na ok. 100 mln zł w wynikach IV kw. '16

Warszawa, 01.03.2017 (ISBnews) - Cyfrowy Polsat rozpoznał aktywo z tytułu podatku odroczonego dotyczące transakcji eliminowanych w procesie konsolidacji, które miało pozytywny wpływ na skonsolidowany wynik finansowy netto grupy Polsat za IV kwartał 2016 r. w wysokości ok. 100 mln zł, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1v0uvy

"W trakcie szacowania skonsolidowanych wyników finansowych grupy Polsat za czwarty kwartał 2016 roku rozpoznane zostało aktywo z tytułu podatku odroczonego dotyczące transakcji eliminowanych w procesie konsolidacji, które miało pozytywny wpływ na skonsolidowany wynik finansowy netto grupy Polsat za czwarty kwartał 2016 r. w wysokości ok. 100 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Wartości oraz informacje zamieszczone powyżej mają charakter szacunkowy, a ostateczne wartości, które zostaną opublikowane w skonsolidowanym sprawozdaniu grupy Polsat za czwarty kwartał 2016 roku, mogą się różnić od wartości zamieszczonych powyżej, zaznaczono również.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka. Midas także należy do telekomunikacyjnej grupy Solorza-Żaka. W skład grupy kapitałowej wchodzą też m.in. spółki Centernet, Mobyland i Aero2.

(ISBnews)

d1v0uvy

Podziel się opinią

Share
d1v0uvy
d1v0uvy