Trwa ładowanie...
dapwbnx
17-03-2016 08:15

Cyfrowy Polsat wzmacnia swój segment usług wideo online

Warszawa, 17.03.2016 (ISBnews) - Cyfrowy Polsat zdecydowanie wzmacnia segment usług wideo online i rozbudowuje zespół przeznaczony do rozwijania tych usług, podała spółka.

dapwbnx

"W związku z umacnianiem pozycji Grupy Cyfrowy Polsat na rynku wideo online, aktywnym i regularnym rozwojem największej telewizji internetowej Ipla oraz uruchomieniem nowego serwisu Cyfrowy Polsat GO, Pion Projektów Internetowych Cyfrowego Polsatu został wzmocniony o trzech nowych dyrektorów, a jego struktura podzielona na cztery obszary operacyjne" - czytamy w komunikacie.

Zgodnie z przyjętą strategią rozszerzania świata multimedialnej rozrywki dla rodziny, Cyfrowy Polsat wprowadził nową ofertę Cyfrowy Polsat Go, poszerzającą pakiet satelitarny o dostęp online do wybranych treści na żądanie i kanałów linearnych zgodnych z wybranym przez abonenta pakietem telewizyjnym oraz dodatkowych bezpłatnych i płatnych treści VOD, podano w informacji.

"Uruchomieniu nowej oferty towarzyszy start serwisu Cyfrowy Polsat Go dostępnego na go.cyfrowypolsat.pl oraz w postaci aplikacji na dekodery i urządzenia mobilne z systemem Android, dzięki któremu abonenci mogą mieć ciągły dostęp do nawet 84 kanałów online oraz tysięcy materiałów na życzenie. W ramach nowej oferty telewizyjnej Cyfrowy Polsat GO abonenci otrzymają dostęp do: nawet 174 kanałów z satelity, nawet 84 kanałów online dostępnych na urządzeniach mobilnych, tysięcy programów, wydarzeń sportowych, seriali i bajek w opcji VOD bez dodatkowych opłat, bogatej biblioteki dodatkowo płatnych treści VOD, np. filmów" - zaznaczono w komunikacie.

Dyrektorem zarządzającym Pionu Projektów Internetowych Cyfrowego Polsatu został jego dotychczasowy dyrektor - Grzegorz Janczura, który z Grupą jest związany od 2009 r.

dapwbnx

Stanowisko dyrektora ds. wideo online objął Jakub Abramczuk, który jest odpowiedzialny za rozwój funkcjonalny aplikacji Ipla. Do zespołu dołączyła także Kinga Ciukta, obejmując funkcję dyrektora ds. usług online. Jest odpowiedzialna za rozwój produktu, partnerstwa biznesowe oraz kwestie marketingowe i sprzedażowe związane z serwisem Ipla, podano w informacji.

Krzysztof Panek został dyrektorem ds. rozwoju serwisów internetowych. Jego zadaniem jest rozwój serwisów informacyjnych Grupy, głównie tych związanych z Telewizją Polsat, np. polsat.pl, polsatnews.pl, polsatcafe.pl, polsatplay.pl, polsatsport.pl. Czwarty obszar objął Viet Hoang, który awansował na stanowisko dyrektora ds. rozwoju systemów wideo i odpowiada za całościowe opracowanie architektury oraz realizację systemów dystrybucji treści online.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka. Midas także należy do telekomunikacyjnej grupy Solorza-Żaka. W skład grupy kapitałowej wchodzą też m.in. spółki Centernet, Mobyland i Aero2.

(ISBnews)

dapwbnx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dapwbnx