Trwa ładowanie...

Czy za parkowanie w garażu powinienem otrzymać zniżkę na polisę?

Większość firm ubezpieczeniowych promuje klientów którzy parkują samochody w garażu lub na parkingu strzeżonym poprzez odpowiednie obniżenie składki z tego tytułu.

Share
Czy za parkowanie w garażu powinienem otrzymać zniżkę na polisę?
Fot: Liberty Direct
djhsf8h

Dzieje się tak, ponieważ miejsca te są statystycznie bardziej bezpieczne - tj. auta parkowane tam są rzadziej kradzione i mniej narażone na stłuczki, czy obtarcia. Tego typu zniżka jest najczęściej automatycznie naliczana przy wyliczaniu składki.

Materiał powstał przy współpracy z www.libertydirect.pl

djhsf8h

Krzysztof Michałek - ekspert ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w Liberty Direct. Posiada wieloletnie doświadczenie we wszystkich obszarach związanych z oceną ryzyka ubezpieczeniowego. Początki jego kariery łączą się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym PBK, gdzie pracował w dziale likwidacji szkód. Przez prawie 10 lat pełnił funkcję Głównego Specjalisty w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych w TUiR WARTA SA, gdzie nadzorował ubezpieczenia OC, Autocasco i NNW. Jest absolwentem Politechniki Radomskiej. Krzysztof Michałek jest żonaty, ma dwoje dzieci. Czas wolny poświęca komputerom, samochodom oraz podróżowaniu.

djhsf8h

Podziel się opinią

Share
djhsf8h
djhsf8h