Trwa ładowanie...

Darmowy program do rozliczenia PIT 2022

Co roku miliony Polek i Polaków składają swoje zeznania podatkowe. Prawdopodobnie Ty także zaliczasz się do tego grona. Być może tak jak wiele innych osób podchodzisz do tego zadania niechętnie. Najczęściej jest to spowodowane obawą o popełnienie błędów. Istnieje jednak sposób, aby ich uniknąć, a same formalności załatwić w 15 minut. Pomoże Ci w tym darmowy program do rozliczania PIT 2022.

Materiał prasowy: Pitbot
 Źródło: materiały partnera
d2k0eem
d2k0eem

Jaki program do rozliczania PIT? Pitbot!

Program do PIT 2022 to wygodne narzędzie, dzięki któremu w kwadrans poprawnie wypełnisz formularz i prześlesz go do urzędu skarbowego. Nie musisz obawiać się o błędy. Narzędzie wspiera Twoje działania i podpowiada, które pola trzeba wypełnić. Dzięki temu masz pewność, że zeznanie zostało prawidłowo wypełnione. Zobacz teraz najnowocześniejszą aplikację na rynku – Pitbot.pl. 

Darmowe programy do rozliczenia PIT

Jaki program do rozliczenia PIT wybrać, skoro na rynku jest ich tak wiele? Często spotyka się narzędzia, które są bezpłatne w bardzo podstawowej opcji. Za dodatkowe rozwiązania trzeba dodatkowo zapłacić.

Darmowy program do rozliczania PIT o nazwie Pitbot to narzędzie, które nie ma żadnych ukrytych kosztów. Program do PIT 2022 jest prosty w obsłudze, nawet dla osób, które rzadko korzystają z komputera. Jak i gdzie możesz go znaleźć

Pitbot – program do rozliczenia PIT 2022

Program do PIT (2022) znajdziesz na stronie www.pitbot.pl. Wystarczą trzy proste kroki, aby wysłać deklarację:

  • załóż bezpłatne konto;
  • wybierz deklarację, którą chcesz złożyć;
  • wprowadź swoje dane w formularzu.

 

d2k0eem

To wszystko! Wypełnienie deklaracji jest bardzo proste i zajmuje tylko 15 minut. Nie musisz stać w kolejkach w urzędzie czy na poczcie, aby złożyć formularz. 

Zeznanie podatkowe wyślesz bez wychodzenia z domu. Jest to komfortowe rozwiązanie szczególnie dla osób, które mają trudności z poruszaniem się lub w celu ochrony zdrowia unikają dużych skupisk ludzi.

Rozliczenie PIT – program i bezpieczeństwo danych

Darmowe programy do rozliczenia PIT mają różny poziom bezpieczeństwa. Pitbot spełnia wszystkie standardy wymagane przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z autoryzowanego i bezpiecznego narzędzia, które dobrze chroni Twoje dane.

Jakie deklaracje rozliczy program PIT 2022?

Pitbot to narzędzie, które ma ułatwić rozliczenie zeznania podatkowego. Z pewnością ważne są dla Ciebie wspomniane już bezpieczeństwo danych i poprawność wypełnienia formularza. Nie mniej ważna jest funkcjonalność, czyli rodzaj zeznania, które możesz wysłać do urzędu skarbowego przy pomocy Pitbota.

Program PIT 2022 rozliczy:

  • PIT-11;
  • PIT-36;
  • PIT-37.

 

Zastanawiasz się, jak wypełnić PIT? Wiele odpowiedzi znajdziesz na blogu podatkowym. Jeżeli jednak zależy Ci na czasie, to Pitbot dysponuje czatem. Wystarczy, że napiszesz, z czym masz problem, i niemal natychmiast otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania. 

d2k0eem

Program do PIT z taką funkcjonalnością to dla Ciebie duże ułatwienie i wygoda. Warto mieć pod ręką tak praktyczne narzędzie, nawet jak przydaje się tylko raz do roku. Dzięki niemu zyskasz spokój, bo coroczne rozliczenie nie będzie Cię już stresowało!

Darmowy program do rozliczania PIT 2022 dla dochodów z zagranicy

Jeśli pracujesz za granicą, także masz obowiązek rozliczenia się z urzędem skarbowym. Czasami będzie to krajowy organ podatkowy, a innym razem wyłącznie zagraniczny. W przypadku składania zeznania w Polsce będziesz potrzebować załącznika PIT/ZG, w którym znajdują się informacje o wysokości dochodach czy kwocie podatku dochodowego zapłaconego przez zagranicznego pracodawcę. Pitbot obsługuje załącznik PIT/ZG!

PIT-y 2022 – program Pitbot przygotuje załącznik PIT/ZG, jeśli pracowałeś m.in. w:

  • Niemczech;
  • Holandii;
  • Belgii;
  • Anglii.

 

Program do rozliczenia PIT ułatwi Ci wypełnienie niezbędnych formularzy w prawidłowy i łatwy sposób. Pamiętaj, że PIT/ZG należy dołączyć do PIT-36, ale także do PIT-36L, PIT-38 i PIT-39.

d2k0eem

Program do rozliczenia PIT uwzględni przysługujące ulgi

Pitbot to kompleksowy system, który uwzględnia wszystkie przepisy podatkowe i przysługujące ulgi. Dzięki temu możesz skorzystać z odpowiednich zwolnień i preferencji podatkowych, co pozwoli Ci na zminimalizowanie wysokości podatku. 

Program do rozliczenia PIT może być wykorzystywany do optymalizacji podatkowej, a także do przygotowania dokumentacji. Wszystkie informacje zawarte w narzędziu są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie zweryfikować swoje rozliczenia podatkowe i skorzystać z odpowiednich ulg.

Dlaczego warto skorzystać z programu Pitbot?

Darmowy program do rozliczania PIT 2022 to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na wypełnianie formularzy podatkowych. Pitbot jest bezpieczny i autoryzowany, co pozwala na rozliczenie deklaracji zarówno z Polski, jak i z zagranicy. 

d2k0eem

Wypełnienie zeznania jest proste i zrobisz to w 15 minut. Jednocześnie narzędzie umożliwia Ci przekazanie 1,5% podatku. Pitbot pomoże też uwzględnić wszystkie przysługujące Ci ulgi. Dzięki temu coroczne przygotowanie zeznania podatkowego będzie proste, szybkie i bezbłędne, a to dla Ciebie oszczędność czasu i nerwów.

Wejdź na stronę www.pitbot.pl i poznaj narzędzie, które ułatwi Ci rozliczenie z urzędem skarbowym.

Materiał prasowy: Pitbot
d2k0eem
d2k0eem