Trwa ładowanie...
d1ud70k

Dent-a-Medical może podpisać pierwsze listy intencyjne w przyszłym tygodniu

17.12. Warszawa (PAP) - Sieć klinik stomatologicznych Dent-a-Medical liczy, że w przyszłym tygodniu podpisze pierwsze listy intencyjne z kilkoma potencjalnymi franczyzobiorcami -...

d1ud70k
d1ud70k

17.12. Warszawa (PAP) - Sieć klinik stomatologicznych Dent-a-Medical liczy, że w przyszłym tygodniu podpisze pierwsze listy intencyjne z kilkoma potencjalnymi franczyzobiorcami - poinformował po uroczystości debiutu spółki na NewConnect prezes spółki Mariusz Andrych.

"Mam nadzieję, że pierwsze kilka listów intencyjnych z potencjalnymi franczyzobiorcami będziemy mieli prawdopodobnie podpisane na początku przyszłego tygodnia. W pierwszej połowie 2010 roku chcielibyśmy otworzyć 20 klinik franczyzowych" - powiedział Andrych.

"Na razie obejmą one zakresem działania Warszawę i Wrocław, a w kolejnych latach nasz projekt będzie przechodził do kolejnych dużych miast. W drugiej połowie 2010 roku chcielibyśmy mieć kolejnych 40 partnerów w sieci. Do 2012 roku chcemy posiadać ok. 200 partnerów w sieci, co będzie stanowiło ok. 1 proc. rynku" - dodał.

Podtrzymał też plany przejścia na główny rynek giełdy w 2011 lub 2012 roku.

d1ud70k

W czwartek kurs praw do akcji (PDA) Dent-a-Medical wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na NewConnect o 73 proc. do 0,26 zł.

W listopadzie spółka przeprowadziła prywatną emisję akcji, z której pozyskała 0,8 mln zł, a oferującym był Wrocławski Dom Maklerski SA.

Dent-a-Medical to sieć specjalistycznych klinik stomatologicznych oferująca kompleksową opiekę dentystyczną zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i w ramach abonamentów firmowych. Obecnie spółka posiada kliniki we Wrocławiu i Warszawie.(PAP)

bas/ gor/

d1ud70k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ud70k