Trwa ładowanie...
d1gpfzx

Depend 27 grudnia zadebiutuje na NewConnect

23.12. Warszawa (PAP) - W poniedziałek 27 grudnia na NewConnect zadebiutuje spółka Depend, świadcząca usługi w obszarze marketingu, reklamy i promocji, jak również usług...

Share
d1gpfzx

23.12. Warszawa (PAP) - W poniedziałek 27 grudnia na NewConnect zadebiutuje spółka Depend, świadcząca usługi w obszarze marketingu, reklamy i promocji, jak również usług informatycznych. Z emisji w trybie private placement spółka pozyskała 0,6 mln zł, które zamierza przeznaczyć dalszy rozwój skali działalności - poinformował Depend w komunikacie prasowym.

"Wejście na parkiet NewConnect pozwoli nam nie tylko na pozyskanie środków. Uwiarygodni nas w oczach naszych kontrahentów i klientów. Chcemy w dalszym ciągu transparentnie i odpowiedzialnie zarządzać naszą firmą" - powiedział cytowany w komunikacie prezes spółki Henryk Kluba.

Oferta spółki obejmuje usługi w obszarze marketingu, reklamy i promocji. Zakres usług obejmuje kreacje, realizację i obsługę mobile marketingu, portali, stron i sklepów internetowych, programów motywacyjnych oraz lojalnościowych, promocji konsumenckich, prezentacji multimedialnych, spotów reklamowych, filmów promocyjnych, sesji zdjęciowych. Depend oferuje również organizację loterii, pozyskiwanie i zarządzanie bazami danych, realizację projektów graficznych, w tym 3D oraz druk.

Depend jest posiadaczem oraz administratorem kilku portali internetowych jak np.: MTM Moto, czy 4tunning. Są to serwisy typu WEB 2., oparte przede wszystkim na treści generowane przez ich użytkowników. Portale Depend skupione są wokół branży samochodowej, a treści adresowane są szczególnie do producentów oraz dystrybutorów akcesoriów samochodowych.

Depend oferuje również usługi informatyczne: projektowanie stron www, prace programistyczne nad stronami www, tworzenie sklepów internetowych i własne systemy zarządzania treścią. (PAP)

gsu/ asa/

d1gpfzx

Podziel się opinią

Share
d1gpfzx
d1gpfzx