Trwa ładowanie...
d3vwayo

Dominik Libicki dołączy do zarządu Kulczyk Investments od 15 stycznia

Warszawa, 21.12.2015 (ISBnews) - Dominik Libicki dołączy do zarządu grupy Kulczyk Investments (KI) od 15 stycznia 2016 roku, podała spółka. Jako członek zarządu będzie nadzorował zespół zarządzający portfelem inwestycyjnym, a także wspierał budowę portfela nowoczesnych technologii.
Share
d3vwayo

"Dominik Libicki, uznany menedżer rynku mediów elektronicznych i nowych technologii, wesprze Sebastiana Kulczyka w realizacji kolejnego etapu przebudowy portfela aktywów KI. Jego zadaniem będzie zarządzanie i nadzór nad kluczowymi inwestycjami grupy oraz rozwój nowych projektów, ze szczególnym uwzględnieniem rynku nowych technologii" - czytamy w komunikacie.

"Wejście Dominika Libickiego do zarządu Kulczyk Investments to kolejny krok w realizacji strategii, która zakłada wzmocnienie wszystkich filarów naszej działalności i głęboką rekonstrukcję portfela aktywów grupy. Zakładamy intensywny rozwój naszych strategicznych projektów oraz rosnące zaangażowanie w branżę nowoczesnych technologii. Jestem przekonany, że zaufanie inwestorów, jakim cieszy się Dominik, jego doświadczenie w zarządzaniu wieloma projektami jednocześnie oraz współpracy z instytucjami finansowymi pomogą nam w osiągnięciu naszego celu" - powiedział prezes KI Sebastian Kulczyk, cytowany w komunikacie.

Dominik Libicki w latach 2001-2015 pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Cyfrowy Polsat. Był również wiceprezesem zarządu Polkomtela oraz zasiadał w radzie nadzorczej Telewizji Polsat.

W połowie roku prezes Kulczyk Investments wskazywał, że zgodnie z nowo przyjętą strategią, grupa będzie koncentrować się na czterech obszarach: chemii, infrastrukturze, energetyce i nowych technologiach.

(ISBnews)

d3vwayo

Podziel się opinią

Share
d3vwayo
d3vwayo