Trwa ładowanie...
djj70xh
17-11-2016 13:15

Duda: sprawna gospodarka przełoży się na życie Polaków (krótka4)

Tylko poprzez budowę sprawnej, konkurencyjnej, innowacyjnej, ale i etycznej gospodarki, jesteśmy w stanie zbudować potencjał, który przełoży się na życie każdego Polaka - podkreślił w czwartek prezydent Andrzej Duda podczas kongresu gospodarczego w podrzeszowskiej Jasionce.

Share
djj70xh

"Tylko poprzez budowę sprawnej, niezwykle konkurencyjnej polskiej gospodarki, gdzie praca będzie miała wysoką wydajność, gdzie będzie produkcja artykułów wysokoprzetworzonych, gdzie będzie innowacyjna myśl techniczna, a przede wszystkim solidność i etyka w biznesie, jesteśmy w stanie zbudować potencjał gospodarczy Polski, który przełoży się na poziom życia każdego Polaka" - powiedział prezydent.

Dodał, że budowa takiej właśnie gospodarki, dobrego klimatu dla przedsiębiorców w Polsce, jest jednym z największych zadań prezydenta i rządu. "Głęboko jestem przekonany, że to zadanie uda nam się" - ocenił.

Andrzej Duda odniósł się też do nazwy kongresu, czyli liczby 590, która na kodzie paskowym oznacza, iż dany produkt został wyprodukowany lub jest dystrybuowany przez przedsiębiorstwo zarejestrowane w Polsce. "To właśnie polski produkt chcemy promować, to właśnie polską przedsiębiorczość chcemy promować, oczywiście zapraszając jednocześnie inwestorów zagranicznych" - zapowiedział.

"Było już takie hasło: Dobre, bo Polskie. Ja wierzę w to głęboko, że będziemy mogli spokojnie mówić: Najlepsze, bo polskie" - podsumował prezydent.

djj70xh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djj70xh
djj70xh