WP

Dyskont będzie uczył Polaków jeść zdrowo. Wspólna książka Lidla i Instytutu Żywności i Żywienia

Lidl wraca do kultowej promocji. "Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce” to ósma książka kucharska wydana przez sieć dyskontów. Będzie wydawana w zamian za naklejki. Aby je zdobyć, trzeba zrobić zakupy za określoną kwotę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tegoroczna książka będzie już ósmą wydaną przez sieć
Tegoroczna książka będzie już ósmą wydaną przez sieć (Materiały prasowe, Fot: Lidl)
WP

Lidl wprowadza nową promocję w polskich sklepach – informuje "Portal Spożywczy". Chodzi o akcję znaną jest już z poprzednich lat. Po uzbieraniu 6 naklejek (kolejna za każde wydane 50 zł) klientom sieci będzie wręczana książka kucharska.

Zobacz także :Lidl znowu rozdaje książki. Chce zaszkodzić Świeżakom?

Tegoroczną książkę Lidl Polska stworzył we współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia. Ósma książka wydana przez sieć będzie nosić tytuł "Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce”.

WP

Gang Słodziaków. Uważaj na haczyk w regulaminie:

Udział w pracy nad książką miała także Polska Federacja Banków Żywności oraz Karol Okrasa, Daria Ładocha, Kinga Paruzel oraz Paweł Małecki - wymienia "Portal Spożywczy".

Zobacz również: Książki z Lidla się skończyły. Nowy rekord akcji

WP

Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza to część teoretyczna z informacjami o diecie, zdrowym żywieniu itp. Druga część to przepisy warzywno-owocowe.

Biedronkowa książka hitem

Informacja o książce z Lidla zbiegła się w czasie zkomunikatem o wydawnictwie Biedronki. To adresowane jest do dzieci i ma związek z pluszakami rozdawanymi za zakupy. Pierwsza książka o Słodziakach trafiła już do 560 tys. osób - podała sieć. Druga część o przygodach "gangu" właśnie trafiła do jej sklepów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP