Trwa ładowanie...
d133nrk

EC Nowa, z grupy Tauron, ogłosiła przetarg na budowę turbozespołu o mocy ok. 50 MW

27.01. Warszawa (PAP) - Elektrociepłownia EC Nowa, z grupy Tauron, ogłosiła przetarg na budowę turbozespołu upustowo-kondensacyjnego o mocy elektrycznej około 50 MW - wynika z...

Share
d133nrk

27.01. Warszawa (PAP) - Elektrociepłownia EC Nowa, z grupy Tauron, ogłosiła przetarg na budowę turbozespołu upustowo-kondensacyjnego o mocy elektrycznej około 50 MW - wynika z suplementu do Dziennika Urzędowego UE.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, rozruch, przekazanie do eksploatacji kompletnego turbozespołu upustowo-kondensacyjnego o mocy elektrycznej około 50 MW wraz z urządzeniami pomocniczymi i układem wyprowadzenia mocy.

Zamówienie ma zostać zrealizowane maksymalnie w ciągu 20 miesięcy od dnia udzielenia zamówienia.

d133nrk

Przetarg będzie realizowany według procedury ograniczonej. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija 8 lutego.

Wcześniej EC Nowa informowała, że nowy turbogenerator o mocy 50 MW ma zastąpić dwa obecne o mocy 25MW każdy, a celem inwestycji jest zapewnienie dostaw energii elektrycznej i ciepła technologicznego do ArcelorMittal Poland oraz ciepła grzewczego do PEC w Dąbrowie Górniczej.(PAP)

pel/ asa/

d133nrk

Podziel się opinią

Share
d133nrk
d133nrk