Trwa ładowanie...
d49on72
d49on72

EcoCar nominowany w konkursie 'Jakość roku 2015' w kategorii Ekologia

Warszawa, 09.06.2015 (ISBnews) - Firma EcoCar otrzymała nominację do programu "Jakość roku 2015" w kategorii Ekologia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu 2016 roku, podała spółka.
Share
d49on72

EcoCar S.A istnieje od dwóch lat, ale zdążyła już zdobyć zaufanie wielu klientów w Warszawie. Firma dba o ekologię - jest to możliwe dzięki nowoczesnej flocie, głównie z napędem hybrydowym oraz stosowaniu tak zwanej ekojazdy. Kolejnym ukłonem w stronę ekologii było zastąpienie aut z silnikiem benzynowym na auta hybrydowe. Już w kwietniu br. pierwsze takie samochody wyjechały na ulice Warszawy, a w czerwcu około 30 ekologicznych taksówek marki Toyota pojawiło się na ulicach Wrocławia.

"Już sama nominacja do programu 'Jakość roku' jest dla nas wyróżnieniem. (?) Odbieramy to jako docenienie naszych działań wdrażanych od początku istnienia firmy. Flota naszych samochodów budowana jest w oparciu o najbardziej restrykcyjne normy emisji spalin. Samochody wchodzące w jej skład są nie starsze niż trzy lata, a kierowcy taksówek są systematycznie szkoleni w zakresie stosowania tzw. ekojazdy" - powiedziała prezes spółki Aneta Ogrodniczek, cytowana w komunikacie.

"Jakość roku" to największy program promujący jakość w Polsce, który już od dziesięciu lat wyróżnia liderów przedsiębiorczości i upowszechnia najlepsze wzorce w zakresie zarządzania jakością. Wspólnie z europejskimi partnerami stara się tworzyć nowe wartości, wdrażać innowacyjne rozwiązania i dążyć do doskonalenia w jakości. Dotychczasowymi laureatami konkursu były do tej pory takie firmy jak Enea, Muszynianka, Ceramika Paradyż Sp. z o.o , Beko.

Spółkę Ecocar S.A. wspiera finansowo Fundusz WinVentures - wehikuł inwestycyjny dwóch partnerów: W Investments S.A oraz Krajowego Funduszu Kapitałowego. W centrum zainteresowania funduszu znajdują się polskie przedsiębiorstwa, posiadające wyraźne przewagi konkurencyjne oraz wysoki potencjał wzrostu.

(ISBnews)

d49on72

Podziel się opinią

Share
d49on72
d49on72