Trwa ładowanie...

Energylandia będzie dezynfekować dronami. Największy, polski park rozrywki gotowy na otwarcie

Już 6 czerwca rusza Energylandia. Największe wesołe miasteczko w Polsce budzi się po pandemii do życia. Nie wiadomo, kiedy znów swoje bramy otworzy inny gigant - Park of Poland Suntago.

Share
Energylandia będzie dezynfekować dronami. Największy, polski park rozrywki gotowy na otwarcie
d28j8v8

Jak przekonuje właściciel parku rozrywki w komunikacie, Energylandia już długo przygotowywała się na powrót w nowej rzeczywistości. Ustanowiono aż 15 nowych zasad, które odtąd będą tam obowiązywały.

Goście mają być bezpieczni, ale też powinni mieć możliwość w miarę swobodnej rozrywki. Otwarcie zaplanowano w pierwszym możliwym obostrzeń, czyli 6 czerwca. Od tego dnia można już w Polsce korzystać z tego typu obiektów.

d28j8v8

Zobacz także: Krzysztof Simon nie wierzy w reżim sanitarny na stadionach. "Życzę powodzenia temu kto będzie miał nad tym zapanować"

W Energylandii w służbie dezynfekcji służyć będą drony. Każdego dnia ich zadaniem będzie odkażanie całego parku. Na miejscu jedna z grup pracowników będzie też odpowiedzialna tylko i wyłącznie za dezynfekcję.

Ich zadaniem będzie przecieranie środkami odkażającymi powierzchni, które są najczęściej dotykane przez odwiedzających obiekt. W części gastronomicznej zachowanie społecznego dystansu ma być też łatwiejsze dzięki aplikację do zamawiania jedzenia.

Jak park chce ograniczyć liczbę gości? Jak się okazuje bilety do Energylandi będą limitowane. Na razie nie wiadomo, kiedy ruszy Park of Poland Suntago, który wystartował tuż przed pandemią - basen otwarto 20 lutego 2020 roku.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

d28j8v8

Podziel się opinią

Share
d28j8v8
d28j8v8