Trwa ładowanie...
d1bvw8r

Erne Ventures chce przejść na GPW z NewConnect w 2017 r.

Warszawa, 22.11.2016 (ISBnews) - Erne Ventures chce przejść na rynek główny z NewConnect w 2017 roku i prowadzi analizy kolejnych potencjalnych inwestycji, poinformował prezes Arkadiusz Kuich.

Share
d1bvw8r

"Naszym celem jest finalizowanie co najmniej kilku nowych umów inwestycyjnych rocznie, a także domykanie z sukcesem exitów w ramach dotychczas realizowanych projektów" - powiedział Kuich podczas konferencji.

"W tym roku na NewConnect pojawiła się spółka z sektora gier z naszego portfela QubicGames. Z kolei Huckelberry Games ma zadebiutować na początku przyszłego roku. Ponadto planujemy przeniesienie notowań Erne Ventures na rynek główny GPW w 2017 roku" - dodał prezes Erne Ventures.

W skład portfela funduszu obecnie wchodzą m.in. Graphene Solutions pracujący nad projektem produkcyjnym grafenu, deweloperzy gier Huckelberry Games, The Farm 51, VR Visio, Qubic Games, Super Liquid (inteligentne ciecze zagęszczanie ścinaniem), NanoStal (wdrożenie technologii nanostrukturyzacji stali) i producent samochodu wyścigowego Arrinera.

d1bvw8r

Huckelberry Games wprowadził do globalnej sprzedaży zapowiadaną wcześniej grę "Edengrad". Szykuje się do wejścia na NewConnect w 2017 r.

Qubic Games pracuje nad 12 projektami jako producent gier oraz wydawca. Zapowiada swój flagowy tytuł Robonauts na I kwartał 2017 r. W I półroczu wyda ponadto gry dla partnerów z Chin i Japonii.

Arrinera zapowiada, że w najbliższym czasie zakończy prace nad swoim supersamochodem i będzie mogła rozpocząć sprzedaż.

Erne Ventures jest notowanym na rynku NewConnect funduszem kapitałowym (venture capital)
, który jako inwestor krótkoterminowy lub średnioterminowy nastawia się na inwestycje w produkty i usługi charakteryzujące się potencjałem rozwoju na rynku globalnym.

(ISBnews)

d1bvw8r

Podziel się opinią

Share
d1bvw8r
d1bvw8r