Trwa ładowanie...
d1bacuy
07-03-2016 12:22

Fachowcy.pl Ventures zwiększył liczbę umów abonamentowych o 73 do 1195 w II

Warszawa, 07.03.2016 (ISBnews) - Fachowcy.pl Ventures pozyskał 73 nowe umowy abonamentowe w lutym i ma łącznie 1195 klientów, podała spółka.

d1bacuy

"Fachowcy.pl Ventures miał 1195 klientów korzystających z abonamentowej usługi obecności w internecie na koniec ubiegłego miesiąca, co oznacza wzrost o 358% r/r. W samym lutym liczba nowo podpisanych umów abonamentowych wyniosła 73, podczas gdy przed rokiem było to 45 kontraktów, co oznacza wzrost o 62,2%. Spółka stopniowo podwyższa tempo podpisywanych umów. W pierwszym miesiącu tego roku usługę abonamentową wykupiło 71 nowych firm" - czytamy w komunikacie.

Wartość podpisanych umów w ubiegłym miesiącu wyniosła ponad 213 tys. zł. Przychód generowany przez poszczególnych klientów różni się w zależności od wybranego planu abonamentowego.

"Widzimy pierwsze efekty wzmocnienia działu sprzedażowego i oczekujemy, że liczba podpisywanych umów w miesiącu będzie znacząco rosła. Obserwując rosnącego zainteresowanie naszą usługą, widzimy, że przy obecnych zespole sprzedażowym możemy miesięczne zawierać 100 nowych umów, Wykonaliśmy też dużą pracę w obszarze reorganizacji działów realizujących zlecenia i obsługujących klienta. Pozwoli to nam na zwiększenie szybkości realizacji zleceń oraz zachęcić do utrzymania klientów, których kończy się 12 miesięczny abonament" - powiedział prezes Fachowcy.pl Ventures Piotr Surmacki, cytowany w komunikacie.

Spółka oferuje technologię wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji używane do pozyskiwania zleceń z internetu.

d1bacuy

W lutym br. prezes spółki Piotr Surmacki powiedział ISBnews, że Fachowcy.pl Ventures koncentrują się na osiągnięciu progu rentowności w tym roku i liczą, że w kolejnym roku będą gotowi do przejścia na główny rynek GPW z NewConnect.

Fachowcy.pl Ventures działają od 2008 r., a od 15 lutego 20012 r. notowani są na NewConnect. Po debiucie na rynku alternatywnym firma została przejęta przez grupę inwestorów związanych z Piotrem Surmackim, który w 2013 roku objął stanowisko prezesa zarządu i następnie wprowadził do spółki firmę WAY2TRAFFIC Polska S.A., a następnie United Titans Sp. z o.o. i Toxic Software Sp. z o.o.

(ISBnews)

d1bacuy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bacuy