Trwa ładowanie...
d31idvf

Franczyzobiorca znalazł sposób na godziny dla seniorów. Mamy odpowiedź Żabki

"Godziny dla seniorów?" Gdzie tam! Franczyzobiorca jednego ze sklepów Żabki wpadł na sprytny pomysł obejścia przepisu. Nie konsultował tego jednak z siecią, która postanowiła interweniować. Znamy odpowiedź Żabki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Informacja na drzwiach jednej z Żabek
Informacja na drzwiach jednej z Żabek
d31idvf

Jeden z franczyzobiorców Żabki postanowił obejść świeżo obowiązujący zakaz i na drzwiach sklepu pojawiła się kartka z następującym komunikatem.

"Drodzy klienci. W tym sklepie jest możliwość zrobienia zakupów w godzinach 10-12 (godziny dla seniorów) poprzez aplikację żappka w zakładce "zamów i odbierz". Płatność poprzez aplikacje (żappka pay). Odbiór gotowych zapakowanych zakupów przed wejściem do sklepu. SZYBKIE I BEZPIECZNE ZAKUPY" - czytamy.

Zdjęcie kartki na drzwiach sklepu udostępnił jeden z użytkowników Twittera. Wszystko wskazuje na to, że franczyzobiorca nie uzgadniał nowych zasad w sklepie dotyczących obejścia godzin dla seniorów z siecią Żabka.

d31idvf

Będą kolejne restrykcje? "Przygotowujemy wariant najgorszy"

Sieć szybka odniosła się do sytuacji. Przez Twittera prosi o wskazanie lokalizacji, w której do tej sytuacji doszło.

Żabka odniosła się do obejścia zakazu "godzin dla seniorów" w jednym ze swoich sklepów
Żabka odniosła się do obejścia zakazu "godzin dla seniorów" w jednym ze swoich sklepów

Skontaktowaliśmy się z Żabką w tej sprawie. W odpowiedzi e-mailowej czytamy: "Inicjatywa wspomnianego sklepu była podjęta bez naszej wiedzy. Niezwłocznie po ustaleniu adresu placówki skontaktujemy się z franczyzobiorcą za nią odpowiedzialnym oraz poprosimy o usunięcie informacji".

W odpowiedzi czytamy jeszcze, że w sklepach Żabka, w godzinach 10:00-12:00 obowiązują godziny dla seniorów, o czym przypomina również informacja w aplikacji "żappka".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31idvf

Podziel się opinią

Share
d31idvf
d31idvf