KombinująFranczyzobiorca znalazł sposób na godziny dla seniorów. Mamy odpowiedź Żabki

Franczyzobiorca znalazł sposób na godziny dla seniorów. Mamy odpowiedź Żabki

Informacja na drzwiach jednej z Żabek
Informacja na drzwiach jednej z Żabek
Natalia Kurpiewska

20.10.2020 19:23

"Godziny dla seniorów?" Gdzie tam! Franczyzobiorca jednego ze sklepów Żabki wpadł na sprytny pomysł obejścia przepisu. Nie konsultował tego jednak z siecią, która postanowiła interweniować. Znamy odpowiedź Żabki.

Jeden z franczyzobiorców Żabki postanowił obejść świeżo obowiązujący zakaz i na drzwiach sklepu pojawiła się kartka z następującym komunikatem.

"Drodzy klienci. W tym sklepie jest możliwość zrobienia zakupów w godzinach 10-12 (godziny dla seniorów) poprzez aplikację żappka w zakładce "zamów i odbierz". Płatność poprzez aplikacje (żappka pay). Odbiór gotowych zapakowanych zakupów przed wejściem do sklepu. SZYBKIE I BEZPIECZNE ZAKUPY" - czytamy.

Zdjęcie kartki na drzwiach sklepu udostępnił jeden z użytkowników Twittera. Wszystko wskazuje na to, że franczyzobiorca nie uzgadniał nowych zasad w sklepie dotyczących obejścia godzin dla seniorów z siecią Żabka.

Sieć szybka odniosła się do sytuacji. Przez Twittera prosi o wskazanie lokalizacji, w której do tej sytuacji doszło.

Żabka odniosła się do obejścia zakazu "godzin dla seniorów" w jednym ze swoich sklepów
Żabka odniosła się do obejścia zakazu "godzin dla seniorów" w jednym ze swoich sklepów

Skontaktowaliśmy się z Żabką w tej sprawie. W odpowiedzi e-mailowej czytamy: "Inicjatywa wspomnianego sklepu była podjęta bez naszej wiedzy. Niezwłocznie po ustaleniu adresu placówki skontaktujemy się z franczyzobiorcą za nią odpowiedzialnym oraz poprosimy o usunięcie informacji".

W odpowiedzi czytamy jeszcze, że w sklepach Żabka, w godzinach 10:00-12:00 obowiązują godziny dla seniorów, o czym przypomina również informacja w aplikacji "żappka".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (99)
Zobacz także