Trwa ładowanie...
di5rzor

Fundusze: można już kupować

Teraz jest dobry moment, by wrócić na giełdę - zachęcają na łamach "Pulsu Biznesu" przedstawiciele funduszy inwestycyjnych. Specjaliści uważają, że taka okazja nie powtórzy się do Euro 2012.

di5rzor
di5rzor

Gazeta przypomina jedną z zasad inwestycyjnych: kupować, gdy jest tanio, sprzedawać na górce. To samo mówią analitycy - po spadkach jest najlepszy okres do kupowania. Dlatego zachęcają do tego, by wykorzystać okazję. Zwłaszcza, że - jak zapewniają - Polska była, jest i będzie bardzo dobrym krajem do inwestycji.

"Puls Biznesu" pisze, że najgorsze dla warszawskiego parkietu czasy już minęły, bo ze Stanów Zjednoczonych nadszedł impuls do korekty. Analitycy tłumaczą, że głośna recesja w amerykańskiej gospodarce może być wyjątkowa - bo bez spadku w tamtejszym PKB.

Gazeta zwraca jednak uwagę inwestorów na to, że nie ma co liczyć na powtórkę szalonych wzrostów z zeszłego roku. Analitycy nie spodziewają się bowiem wielkiej hossy na warszawskim parkiecie.Tłumaczą, że są ciekawsze rynki od stołecznej giełdy i krótkoterminowy kapitał spekulacyjny już do nas nie wróci.

Więcej na temat inwestycji na warszawskiej giełdzie - w "Pulsie Biznesu".

di5rzor
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di5rzor