WP

Gala KSW37. Udostępniłeś stream z tego wydarzenia? Spodziewaj się pozwu

Żeby obejrzeć transmisję trzeba było wykupić specjalny pakiet. Internauci znaleźli na to sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gala KSW37. Udostępniłeś stream z tego wydarzenia? Spodziewaj się pozwu
(Eastnews, Fot: SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS)
WP

W minioną sobotę odbyła się gala KSW37, podczas której do walki stanęli Mariusz Pudzianowski i Popek Monster. Żeby obejrzeć transmisję, trzeba było wykupić specjalny pakiet w telewizji. Internauci znaleźli sposób na darmowe oglądanie, jednak zapomnieli o czekających na nich konsekwencjach. Teraz na celownik bierze ich Polsat.

Żeby obejrzeć galę KSW37 trzeba było zapłacić 40 zł w telewizji Polsat. Użytkownicy, w nielegalny sposób, za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, zaczęli udostępniać stream z tego głośnego wydarzenia. Polsat nie ma zamiaru odpuszczać i już szykuje pozwy.

Jeden z nich dostanie popularny polski youtuber, który również udostępnił stream na swoim profilu w mediach społecznościowych. Dzięki niemu transmisję z gali zupełnie za darmo obejrzało w sumie około 250 tys. osób.

WP

- Jest to jawne łamanie prawa, więc nie zostawiamy takich spraw bez wyjaśnienia. Na nasze wezwanie m. in. popularna transmisja na FB została usunięta. Ponadto do odpowiednich organów wystosujemy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. - czytamy wypowiedź Olgi Zomer, rzecznika Prasowego Polsatu na komputerswiat.pl.

Polub WP Finanse
WP
WP