Trwa ładowanie...
d4gye76

Gang przemytników rozbity. Wyeksportowali prawie 200 kg narkotyków

CBŚP rozpracowała kilkunastoosobowy gang z Kozienic (woj. mazowieckie), który wywoził narkotyki do Norwegii. O przestępstwa zostało oskarżonych pięć osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CBŚP dokonało aresztowania, dzięki współpracy członków innego gangu
CBŚP dokonało aresztowania, dzięki współpracy członków innego gangu (East News)
d4gye76

Do Skandynawii trafiło ponad 80 kg amfetaminy, 50 kg haszyszu i minimum 60 kg marihuany. Na czele grupy przestępczej stali Krzysztof C. "Krzysiek" oraz Rafał K. "Łysy". Interesy zaczęły się rozwijać, kiedy szefowie gangu nawiązali współpracę z innym przestępcą Rafałem B. "Bukaciakiem", liderem szajki z Konstancina Jeziorny - informuje tvp.info.

W Norwegii handlarze narkotyków mogli liczyć na większe zyski. Ekipa z Konstancina miała załatwić towar, zaś ci z Kozienic gwarantowali na niego zbyt. Jeden z gangsterów handlował narkotykami nawet odbywając karę w więzieniu. Z klientami kontaktował się, gdy tylko opuszczał mury placówki.

Zobacz także: Impreza w pociągu "Gazety Polskiej"

Po zatrzymaniu "Bukaciaka" w 2013 r. coraz więcej członków gangu szło na współpracę ze śledczymi co skutkowało kolejnymi aresztowaniami. Teraz zarzuty otrzymało pięciu członków gangu. Są oskarżeni o serię narkotykowych przestępstw.

Źródło: tvp.info

d4gye76

Podziel się opinią

Share
d4gye76
d4gye76