Trwa ładowanie...

Gang przemytników rozbity. Wyeksportowali prawie 200 kg narkotyków

CBŚP rozpracowała kilkunastoosobowy gang z Kozienic (woj. mazowieckie), który wywoził narkotyki do Norwegii. O przestępstwa zostało oskarżonych pięć osób.

Gang przemytników rozbity. Wyeksportowali prawie 200 kg narkotykówŹródło: East News
dxo9jb8
dxo9jb8

Do Skandynawii trafiło ponad 80 kg amfetaminy, 50 kg haszyszu i minimum 60 kg marihuany. Na czele grupy przestępczej stali Krzysztof C. "Krzysiek" oraz Rafał K. "Łysy". Interesy zaczęły się rozwijać, kiedy szefowie gangu nawiązali współpracę z innym przestępcą Rafałem B. "Bukaciakiem", liderem szajki z Konstancina Jeziorny - informuje tvp.info.

W Norwegii handlarze narkotyków mogli liczyć na większe zyski. Ekipa z Konstancina miała załatwić towar, zaś ci z Kozienic gwarantowali na niego zbyt. Jeden z gangsterów handlował narkotykami nawet odbywając karę w więzieniu. Z klientami kontaktował się, gdy tylko opuszczał mury placówki.

Zobacz także: Impreza w pociągu "Gazety Polskiej"

Po zatrzymaniu "Bukaciaka" w 2013 r. coraz więcej członków gangu szło na współpracę ze śledczymi co skutkowało kolejnymi aresztowaniami. Teraz zarzuty otrzymało pięciu członków gangu. Są oskarżeni o serię narkotykowych przestępstw.

Źródło: tvp.info

dxo9jb8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxo9jb8