WP

Gang Słodziaków. To nim Biedronka zastąpi popularne Świeżaki

"Świeżaki" Biedronki są uważane za jedną z najbardziej udanych akcji marketingowych ostatnich lat. Dlatego sieć wraca do tego pomysłu, ale w zmienionej formie. Pluszowe warzywa zastąpi Gang Słodziaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słodziaki zastąpią Świeżaki. Biedronka rusza z nowym programem lojalnościowym
Słodziaki zastąpią Świeżaki. Biedronka rusza z nowym programem lojalnościowym (Materiały prasowe)
WP

Według serwisu Wiadomości Handlowe, promocja "Gang Słodziaków" do sklepów trafi już niebawem. Pierwsze reklamy pojawią się jeszcze w tym tygodniu, natomiast sama akcja wystartuje 27 sierpnia i potrwa kilkanaście tygodni.

Promocja lojalnościowa ma bardzo przypominać tę ze Świeżakami - klienci za zakupy w Biedronce zdobywać będą naklejki, a te będzie można wymieniać na pluszowe maskotki. - Dodatkowe naklejki zdobywać będzie można za kupno owoców i warzyw, za zakup produktów partnerów akcji, a także za korzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka - czytamy w Wiadomościach Handlowych. Dostępne w sprzedaży w Biedronkach mają być również specjalne książki z opisami przygód Słodziaków.

Świeżaki w Biedronce. Dlaczego Polacy tak kochają promocje i hasło "za darmo"? Zobacz wideo:

WP

Gang Słodziaków w Biedronce. Jakie maskotki będą dostępne?

Tym razem nie będzie maskotek, udających warzywa, będą natomiast pluszowe zwierzęta - na przykład lis, jeż, sowa oraz królik. Łącznie do zebrania będzie sześć zabawek.

Z badań Nielsena, wynika, że dzięki akcji ze Świeżakami 40 proc. ankietowanych odwiedza sklepy sieci Biedronka częściej niż dotychczas. 83 proc. badanych oczekiwało od pornugalskiej sieci następnych, podobnych do Świeżaków kampanii lojalnościowych. Tylko w ramach drugiej edycji Gangu Świeżaków, sieć Biedronka wydała klientom około 6 mln maskotek.

WP

Czytaj też: Biedronka "dorzuca" do sklepów Świeżaki. To jeszcze nie koniec akcji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP