Trwa ładowanie...
d4mnx72

GDR-y Orange Polska przestają być notowane na giełdzie w Londynie

Warszawa, 11.05.2015 (ISBnews) - Globalne Kwity Depozytowe (GDR) Orange Polska z począwszy od dziś przestają być notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie (LSE), podał operator.

Share
d4mnx72

?(?) umowa depozytowa z dnia 17 listopada 1998 roku ustanawiająca globalne kwity depozytowe (GDR) zawarta z The Bank of New York Mellon z siedzibą w Nowym Jorku, USA uległa rozwiązaniu. Rozwiązanie umowy depozytowej wynika z wypowiedzenia (?) przesłanego przez spółkę do banku depozytowego w dniu 21 stycznia 2015 roku, wypowiedzenia przesłanego przez bank depozytowy posiadaczom GDR-ów, oraz upływu co najmniej 90-dniowego okresu wypowiedzenia liczonego od dnia doręczenia wyżej wymienionego wypowiedzenia posiadaczom GDR-ów, przewidzianego przez umowę depozytową" - czytamy w komunikacie.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii stacjonarnej, dostępu do internetu, telewizję oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP), a także świadczy usługi telefonii komórkowej, w tym usługi trzeciej generacji w standardzie UMTS oraz usługi oparte na technologii CDMA.

(ISBnews)

d4mnx72

Podziel się opinią

Share
d4mnx72
d4mnx72