Trwa ładowanie...
d3wx1uv

Ghelamco Invest: Zapisy na obligacje serii PPK i PPL zaczną się w poniedziałek

Warszawa, 10.11.2016 (ISBnews) - Ghelamco Invest wyemitowało 250 tys. obligacji serii PPK o łącznej wartości nominalnej do 25 mln zł i 350 tys. obligacji serii PPL o o łącznej wartości nominalnej do 35 mln zł w ramach ustanowionego przez spółkę IV Publicznego Programu Emisji Obligacji, zabezpieczonych poręczeniem ustanowionym przez Granbero Holdings Limited,poinformowała spółka.
Share
d3wx1uv

Cena emisyjna jednej obligacji obu serii uzależniona będzie od dnia złożenia zapisu i wzrastać będzie od 99,61 zł w dniu 14 listopada 2016 r., tj. pierwszym dniu składania zapisów, do 99,86 zł w ostatnim dniu złożenia zapisu, tj. w dniu 30 listopada 2016 r.

Jednocześnie spółka zastrzegła przy obu emisjach, że okres zapisów zostanie skrócony w przypadku wystąpienia "dnia przekroczenia zapisów".

W styczniu br. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Ghelamco Invest w związku z ofertą publiczną oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym obligacji, emitowanych w ramach programu emisji obligacji, w którym łączna kwota nominalna obligacji emitowanych w okresie 12 miesięcy nie przekroczy 350 mln zł.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

(ISBnews)

d3wx1uv

Podziel się opinią

Share
d3wx1uv
d3wx1uv