Trwa ładowanie...

Gra w Lotto. Już we wtorek 30 mln zł do wygrania

Szykuje się megakumulacja. W sobotnim losowaniu nie padła upragniona "szóstka". Pula rośnie. We wtorek - 14 marca - do zgarnięcia będzie już nawet 30 mln zł.

Gra w Lotto. Już we wtorek 30 mln zł do wygraniaFot: materiały prasowe Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
d1192xc
d1192xc

Największą kumulacją w historii Lotto odnotowano w maju 2016 roku. Do wygrania było rekordowe 60 mln zł. Kumulację rozbiło trzech graczy: z Krakowa, Sosnowca i Zamościa. Każdy z nich wygrał po 19 mln zł.

Druga najwyższa kumulacja pochodzi z września 2011 roku. W puli znajdowało się 56 mln złotych. Wygrały dwie osoby - każda z nich otrzymała po 28 mln zł.

Najwyższa pojedyncza wygrana w historii Totalizatora Sportowego padła w ubiegłym roku w Ziębicach. Zwycięzca w kumulacji Lotto trafił "szóstkę" wartą ponad 35 mln zł.

d1192xc

30 mln zł wkrótce to będzie pikuś, przy prawdziwej rewolucji, jaka szykuje się na rynku hazardowym w Polsce.Nowa ustawa pozwala Totalizatorowi Sportowemu, już nie tylko na oferowanie Lotto, ale także gier przez internet oraz tzw. multijurysdyjkcyjnych, czyli organizowanych w wielu krajach.

- Totalizator Sportowy poza automatami uruchomi też e-kasyno oraz tak zwaną loterię Eurojackpot -zapowiedział p.o. prezesa firmy Radosław Śmigulski.

Jak dodał, stać ma się to w III kwartale tego roku, czyli prawdopodobnie w we wrześniu. To nieco dziwne, że państwowy monopolista opóźnia wejście nowej gry. Nowa ustawa wchodzi w życie 1 kwietnia i teoretycznie nawet tego dnia można by spodziewać się wdrożenia nowego produktu.

Losowania Lotto oraz Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i na stronie www.lotto.pl.

d1192xc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1192xc