ycipk-3wrxo5
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
urlop w grecji

Grecja zachęca polskich turystów do odwiedzin

Grecka Narodowa Organizacja Turystyczna postanowiła wdrożyć pięć programów promujących kraj, jako miejsce wypoczynku. Promowanie będzie odbywało się poprzez Google, Facebooka i strony, takie jak TripAdvisor oraz Expedia. Budżet tego przedsięwzięcia może sięgnąć 2 mln euro - informuje polska ambasada w Atenach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grecja zachęca polskich turystów do odwiedzin
(WP.PL, Fot: pixabay/ CC0 Public Domain)
ycipk-3wrxo5

Grecka Narodowa Organizacja Turystyczna postanowiła wdrożyć pięć programów promujących kraj jako miejsce wypoczynku. Promowanie będzie odbywało się poprzez Google, Facebooka i strony, takie jak TripAdvisor oraz Expedia. Budżet tego przedsięwzięcia może sięgnąć 2 mln euro - informuje polska ambasada w Atenach.

Sekretarz generalny GNOT Dimitris Tryfonopoulos podpisał już pierwszą decyzję w sprawie reklamowej kampanii online poprzez Google. Pierwsza, z budżetem 215 tys. euro, ma dotyczyć użytkowników z USA i Kanady. Druga, o wartości 505 tys. euro, będzie skierowana na rynki Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Holandii, Polski, Szwajcarii i Serbii.

Te działania Greków mogą się powieść. Z danych Polskiego Związku Organizatorów Turystyki wynika, że w tym roku to Wyspy Kanaryjskie i właśnie Grecja będą hitami wakacyjnymi.

ycipk-3wrxo5

Jak wynika z danych sprzedażowych touroperatorów, liderem sprzedaży na tegoroczny sezon wakacyjny jest kanaryjska wyspa Feurteventura. Wyprzedza ona kreteński Heraklion.

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3wrxo5

ycipk-3wrxo5
ycipk-3wrxo5